Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya bőr? Most fog először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya bőr? Most fog először nappal látni? Félek nagyon? 21/L

Figyelt kérdés
Egy edzésen ismerkedtem meg vele ami jó későn szokott lenni, már sötét van. Apró pattanáshegek, fekete miteszer, amit karbantartok ugyan de azok a kis pontok mindig látszódnak. Nappal nagyon látni. Az egész arcom nem szeretném naponta alapozni emiatt így nem használok. Randizni hívott nappal lenne én borzasztóan félek mit fog szólni. El se nagyon merek menni. Tanácsok? 😭

2020. okt. 6. 15:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Saját kezű karbantartás helyett keress egy jó kozmetikust :) A jelen helyzetre pedig nyugodtan használj alapozót, és ha az első randi rendben van, utána úgyis magától alakul majd a dolog :)
2020. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
A közelben nincs jó kozmetikus, értsd vagy nagyon megkínoz vagy nagyon koszos. Aki jó lenne az nagyon messze elköltözött. Nem alapozok az is nagyon látszik. Nem tudom hogy a patti a cikibb vagy az alapozó.
2020. okt. 6. 15:36
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Kozmetikus, bőrgyógyász látott már?

Megfelelő lemosó, tonik és hidratáló segíthet. Plusz ételallergia vizsgálat.

2020. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Ha alapozót használsz, akkor gondolom a srác nappal sem fogja látni a hibákat.
2020. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Esetleg az első pár randira alapozóval menj, utána pedig apránként elmondhatod neki mi a probléma.
2020. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. okt. 6. 15:38
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Az alapozó nem vakolást jelent. Egy vízes bázisú, is fedi a mitesszereket, a pattanásokat meg sötétebben is látta. Randi előtt egy bőrradírozás is sokat tehet.
2020. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne áltasd magad, hogy eddig nem vette észre :D Szerintem ne reagáld túl és ne kombinálj. Gondolom később sem szeretnél állandóan teljes sminkben lenni előtte, minél hamarabb kiderül, annál jobb, így legalább tudni fogod, hogy így is tetszel neki.
2020. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, ha nem használsz alapozót, akkor nincs más megoldás, marad a pattanásos arc. Amúgy az alapozó minőségén is múlik, hogy mennyire képes elfedni a hibákat, lehet, hogy ki kellene próbálnod másik terméket. Illetve egy jó bőrgyógyász, kozmetikus akkor is megérné, ha messze van, gondolj bele, utána nem lenne okod így aggódni egy randi előtt sem :)
2020. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Oks, akkor remek minőségű alapozót tudtok ajánlani?
2020. okt. 6. 15:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!