Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet a férfi szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a férfi szerelmes a szeretőjébe?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyen érzelmeik vannak a férfiaknak egy ilyen kapcsolatban?
2020. okt. 6. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

lehet

én nagyon kedveltem, szerettem, de nem volt együtt lévő párként jövőnk


43/F

2020. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mint a feleségbe. Van aki meghalna érte, van aki meghalna, csak szabaduljon tőle. Meg van, aki csak simán elviseli.
2020. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Bár hozzáteszem, a profibbja ilyenkor lelép, azaz még azelőtt kereket old, hogy lerángatnák az érzelmek. És azon is múlik, hogy milyen a kapcsolata a feleséggel. Ha minden klappol, csak született vadász, akkor nem engedi meg magának, hogy szerelmes legyen. Ha érzelmileg kihűlt házasság, akkor lehet szerelmes, de őszintén szólva ilyenkor olyan sérült tud lenni egy férfi, hogy nem fognak tapadni rá a nők. Azokra tapadnak, akiknek igazából rendben van a lelki egyensúlya. Szóval szerintem szeretőt nem könnyen hoz össze az, aki amúgyis padlón van, pedig ő talán még szerelmes is tudna lenni a szeretőjébe. Akinek ez simán megy, az lelkileg jól van, és ő nem vágyik semmiféle szenvedésre, nem ezt keresi a szeretőben, tehát a szerelem elől el fog menekülni. Mert nyilván ő is képes szerelemre, de neki nem éri meg.

És akár van szerelem, akár csak szex, a legerősebb összekötő erő a lakhatás, a gyerekek, az anyagiak. Egy koron túl az ember nem akar mindent újrakezdeni. Úgyhogy ezért van az, hogy a szerető legtöbbször csak szerető marad.

2020. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, nagyon is, tapasztaltam töle...
2020. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!