Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek Morgan Freeman állításáról a nőkkel, és az udvarlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 6. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki beszél angolul, csak én nem?
2020. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Tökéletes a tippje, és alkalmazhatod Te is, feltéve, hogy te is: sármos, gazdag, ismert vagy.
2020. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

1. A csodás tipp: ne te válaszd a nőt, hagyd, hogy ő válasszon téged.

Amúgy így működik a párkeresés. Figyeled a neked tetsző nőt,keresed a szemkontaktust, esetleg ha van rá mód felveszed vele a kapcsolatot és látod, hogy nyitott-e a veled való ismerkedésre (kiválasztott-e) majd elhívod randizni. Nem épp a spanyol viasz....

2020. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Nem kell ehhez se ismertnek, se gazdagnak lenni. Ha van egy szimpatikus kisugárzásod, és értesz a nőkhöz akkor működik. Személyes tapasztalat.
2020. okt. 6. 20:57
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez a csávó kicsit bővebben beszél a témáról.

[link]

2020. okt. 6. 21:00
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Jó tanács, ha jó külsejű, jó kisugárzású, sikeres, magabiztos férfi vagy. Ha viszont pl egy kedves, introvertált középiskolai tanár (vagyis átlag férfi) akkor a kutya se fog téged üldözni, nemhogy a nők.
2020. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Akkor meg kell változni. Minden nőnek más a jóképű. Nekem is problémámm van sokszor az önbizalmammal, mégis sok nőnek tetszettem.
2020. okt. 6. 22:22
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
" Ha viszont pl egy kedves, introvertált középiskolai tanár (vagyis átlag férfi) akkor a kutya se fog téged üldözni, nemhogy a nők." Ne haragudj, de ismersz valódi embereket? Rokonságomban tudod hány kövér, kopaszodó, ÁTLAGOS állással rendelkező férfinak van szép, helyes vagy jóval fiatalabb felesége? Mindnek. Vagy neked a mennyiség számít és nem az az egy normális nő?
2020. okt. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 igen, mar vartam ezt a tipikus gyakoris hozzászólást, itt mindig van valaki aki tomegevel ismer alacsony, kover, kopasz, atlagos ferfiakat bombazo feleséggel
2020. okt. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Igaza van 8-asnak. Te meg hiába jösz a "nem születtem jóképűnek ezért nem kellek egy nőnek se" kifogással amivel annyian panaszkodnak itt. Holott valójában arról van szó hogy nem értenek a nőkhöz, és nem fejlesztik magukat.
2020. okt. 7. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!