Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kínos vagy ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kínos vagy ciki, ha köntöst veszek a barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egy túl romantikus ajándék, de az eddig használt köntöse kezd szétmenni a sok mosástól, és nagyon szeret köntösben lenni akár egész nap a lakásban. Először valami ékszert akartam neki venni, de ez úgy gondolom hasznosabb ajándék. A húgának mondtam, hogy mit rendeltem neki és szerinte szülinapra ez ciki. Szerintetek is?

Erről a köntösről van szó: [link] A mintája lehet fura, de imádja a disney-s dolgokat.


2020. okt. 7. 13:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%
Nem ciki ha a zsebébe teszed a Tesla kulcsát.
2020. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem ismerem a barátnődet, de én ezerszer jobban örülök egy egyszerű, de személyre szabott ajándéknak, mint valami klisés, romantikusnak bélyegzett random ékszernek vagy drága dolognak. Nekem a figyelmesség a romantikus, nem a gagyi klisék.
2020. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%

Ez szerintem egész cuki de lehet, hogy inkább csak úgy adnám oda és nem szülinapjára. Esetleg valami kísérővel mellé elmehet, akár lehet az a zsebbe rakott ékszer (pl karperec)

Kicsit amúgy olyan érzete van, mintha neked menne tönkre a borotvád és ps5 helyett egy új borotvát kapnál szülinapra

2020. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3 A húga is ezt mondta, hogy egy sima ajándéknak szuper lenne és biztos örülne is neki, de szülinapra ciki. Akkor lehet neki van igaza.
2020. okt. 7. 13:27
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki.
2020. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
Attol függ hord e köntösöket es ha igen milyen anyagbol
2020. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Én borzasztóan örülnék neki, de hogy ne érezd azt, hogy ez ciki tegyél mellé egy kisebb romantikus dolgot is. Akár egy kézzel írott levél, vagy a kedvenc csokija, virág, egy kisebb ezüst ékszer bármi. Persze a pénztárcádhoz mérten
2020. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen jó születésnapra, hisz szereti a köntösöket, és látod, hogy a mostani már elhasználódik. Vegyél még mellé egy szál vörös rózsát és kész.

Egyáltalán nem ciki. Amit választottál meg cuki szerintem.


Én nem szeretem a köntösöket, de aki szereti, az nagyon fog neki örülni egy ilyen ajándéknak.

2020. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nagyon tetszene, mert a hasznos ajándékokat szeretem, nem az olyat amit kirakok a polcra porosodni. Valami apróság még mehet mellé egy szép csomagolásban, szerintem teljesen jó. Vagy általad készített süti vagy vacsora.

De te ismered a barátnődet.

2020. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Én örülnék neki, mert imádom a finom, puha köntösöket.


Mondjuk nem is várom el az ismerőseimtől, hogy minden szülinapomon PS5-tel, vagy hasonló kaliberű ajándékkal dobjanak meg. Nem vagyunk egyformák, na

2020. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!