Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy nőre azt mondják, hogy túl bonyolult?

Figyelt kérdés

Inkább negatív vagy pozitív értelemben használjátok, ill. hogy vennétek, ha valaki bonyolultnak nevezne?

nemet és kort is írjatok.



2020. okt. 7. 22:08
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
98%

Az negatív jelző.


Én akkor szoktam hasznàlni, hogyha a nő fejében feltehetően szarkavaràs folyik, vagy valami olyan, amit képtelen vagyok befogadni.

2020. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon összetetten, komplexen, sokrétűen, sok aspektust szemügyre véve gondolkodik. Tehát ha pl van egy véleménye, akkor ha hall egy információt, akkor az addig fixnek tűnt álláspontját is megváltoztathatja. Tehát így pl, az események függvényében. Tehát minden egyes szempontot mérlegel, szemügyre vesz, elemez. Tehát ő egy ilyen elemző típus. Szerintem azt jelenti, hogy alapos, én nem mondanám rossznak semmiképpen sem. Amúgy ez alapvetően szerintem se nem pozitív , se nem negatív, hanem csak egy ténymegállapítás.
2020. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
*Ja de, illetve van, akinél negatívat jelent; mert pl van, aki olyan társat keres maga mellé, hogy ha feltesz egy kérdést, akkor a válasz egyértelműen A, vagy B. Tehát nem szeretik árnyalni a képet, egyszerűen gondolkodnak, és tehát lehet, hogy annak az adott személynek a szempontrendszere szerint rossz, ha valaki bonyolult; mert ő szereti az egyszerű és egyértelmű, határozott, gyors döntéseket.
2020. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszóval: fárasztó nőkre mondják. Akik sokat beszélnek feleslegesen, sokat agyalnak, ugyanakkor kiszámíthatatlanok, sokszor érzelemvezéreltek, nehezen tudnak azonosulni az ilyen nővel.
2020. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem lehet negatív is és pozitív is.

A "majdnem exem" is rámaggatta, de szerintem azt se tudta, mit mond, csak mindenáron sértegetni akart. Szerinte azért vagyok bonyolult, mert szeretek utazni, és mert sminkesnek készültem akkor. Fogalmam sincs, hogy ezeken mi a bonyolult.. És nem értettem félre, rákérdeztem, és ezek miatt mondta.

2020. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Akkor szokták mondani ezt a férfiak ha a nő logikusan gondolkodik.
2020. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg akkor mikor folyton érzelmi hullámvölgyek gyötrik a nőt, mikor nem egyértelmű a szándéka, vagy azt gyakran változtatja a viselkedésevel együtt. Gyakran meggondolja magát és az állaspontját, még önmagával is hadilábon áll. Lelkizés és a drámázás sem áll tőle távol. Mellesleg teli van a hócipőjük az ilyen nőtől...

Vagy esetleg elvont, bizarr dolgokkal foglalkozik, titokzatos, nehezen nyílik meg, akkor is elkönyvelhetik bonyolult nőnek.

2020. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fárasztó, kombinál, belemagyaráz mindenbe mindent.
2020. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

7es aki ezt írta


"Szerintem meg akkor mikor folyton érzelmi hullámvölgyek gyötrik a nőt, mikor nem egyértelmű a szándéka, vagy azt gyakran változtatja a viselkedésevel együtt. Gyakran meggondolja magát és az állaspontját, még önmagával is hadilábon áll. Lelkizés és a drámázás sem áll tőle távol. Mellesleg teli van a hócipőjük az ilyen nőtől...


Vagy esetleg elvont, bizarr dolgokkal foglalkozik, titokzatos, nehezen nyílik meg, akkor is elkönyvelhetik bonyolult nőnek."


Akkor már értem miért nem kellettem az illetőnek. Bonyolult vagyok 😅 meg akkor azt is értem már, hogy miért kérdezte hogy most miért mondok mást mint előtte, meg hogy mindig valtoztatok... Bár már az elején mondtam neki hogy én egy bonyolult lélek vagyok, úgy látszik nem hitte akkor el, csak később.

2020. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2020. okt. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!