Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hónap beszélgetés(és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónap beszélgetés(és egyéb) után véget ért. Nem beszélünk már. De bele tudnék őrülni abba a gondolatba, hogy más emberhez is köze lesz(már pedig lesz).Ez normális? Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Nekem nincs kedvem még senkihez.. de úgy hallottam hogy Ő már szórakozgat, és ez rendkívüli rossz érzéssel tölt el... és egyben meg is ijeszt... hiszen ez az érzés(is) ébresztett rá arra, hogy többet érzek, mint amennyit kéne ennyi idő után.

2020. okt. 8. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
Azt gondoltam hogy pár hónap, és jobb lesz. De nem. Ugyanolyan rossz.
2020. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én úgy voltam ezzel az egésszel, hogy nem igazán akartam esélyt adni ennek az egésznek...úgy gondoltam esélytelen az, hogy mi valaha is jól kijöjjünk az életben. Voltak alkohol problémái is, és ezeket meg egy-két viselkedését bizonyos emberekkel nem néztem jó szemmel. Ezért el is döntöttem magamban, hogy bár vonzó számomra, és a kelleténél már első pillanattól jobban kedveltem, nem akarom ezt az egészet. De Ő nagyon ragaszkodott a további ismerkedéshez. Nem tolakodott soha, nem nyomult... nem tett szexuális utalásokat.. nem akart soha megdumálni mézes-mázas szavakkal azért, hogy ágyba csaljon... még akkor sem, ha nagyon szerette volna. Belementem a további beszélgetésbe, és közelebb került, akaratom ellenére. Beszéltünk egy hónapot, és vége szakadt a dolognak, mert rosszul érintette a távolságtartó viselkedésem és így nem kerestük egymást. Én abban a hitben éltem hogy ha nem beszélünk, és nincs kontakt elmúlik a hiányérzet, Ő meg abban élt, hogy Ő számomra nem fontos... Közel félév után újra beszélni kezdtünk, és immár részemről nagyobb reményekkel.... nyitottabb voltam, kedvesebb, elfogadóbb, és már én is kerestem Őt. Így nem csak rá hárult az egész beszélgetés kezdeményezés, mint korábban. Beláttam hogy ő nekem fontos...akárhogy is tagadom magam előtt, és előtte is természetesen... Ez az időszak is tartott egy hónapig, de szinte mindenen besértődött.. hiába igyekeztem a kedvébe járni, neki minden kevés volt... nem vettem fel a telefont percre pontosan, vagy megnyitottam a beszélgetést úgy hogy 2 percet késtem a válasszal(mert dolgom volt) probléma volt....amit éreztetett is. A találkozó is elmaradt... és beszélgetésünk is úgy ért véget, hogy megsértődött rám..
2020. okt. 8. 18:47
 13/14 anonim ***** válasza:

Én meg azzal a látvánnyal a fejemben küldtem el őt az életemből, hogy más nőt ölelget. Konkrétan láttam és végig néztem. Szóvá tettem neki, erre mentális betegnek bélyegzett, azt mondta, hazudok, irányítani akarom az életét. Előtte még nekem írt, velem feküdt le. Természetesen nagyon fáj, de semmiképpen sem kéne már. A sokadik pofon után undorodom tőle.

Szerintem a ti történetetek sem nevezhető kapcsolatnak,kicsit sem.

2020. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
72%

1honap ismerkedes utan, ugy hogy voros rozsat kaptam,programozunk, legjobb baratjanak bemutatott, sot otthon is es en is bemutattam, egymasnal aludtunk. Szombaton program, nala alvas, vasarnap hazahozott es mar nemis irt, masnap ráírtam, hogy ez mi? Megse erzi azt, amit kene ha en nem irok, akkor siman csak felszivodik ezekutan... :)

Ez manapság a divat, egyik viragrol a masikra szallnak. Undorító. Sirtam ma is, de muszáj elengedni es jol lenni, mert egy konnycseppet sem erdemel az ilyen.


24/L

2020. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!