Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az instagram lányokhoz képest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az instagram lányokhoz képest egy krumplinak látom magam. A férfiaknak tényleg az ilyen nők kellenek?

Figyelt kérdés

A barátom sokszor elmondja hogy mennyire szépnek tart, de van egy erős megérzésem hogy csak a kedvemben akar járni vele. Vékony vagyok, kis mellekkel és kis fenékkel, arcra meg... hát van akinek tetszik, de igazából sosem dícsérnek meg közvetlenül emberek. Volt rá példa, de nagyon ritkán.

Tényleg bárki lecserélhető egy instagram lányért, akit a férfiak követnek tipikusan..? Ha nem vagyok olyan, akkor eldobható vagyok?

22L


2020. okt. 8. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem az kell, az a nők 10%-a kb.
2020. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Na és? Az ilyen lányok arra jók, hogy megnézed, milyen szépek, aztán ennyi. Nem ismered őket, nem tudod, belülről milyenek. Hiába lenne valakinek tökéletes tip-top nője, ha belül meg egy nagy nulla és annyi IQ-ja sincs, mint egy szobanövénbynek. Miért ne tetszenél a barátodnak, ha még hangoztatja is?
2020. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Azért azt hozzátenném, hogy ők edzenek ám popóra, eljárnak sportolni, foglalkoznak magukkal. Azért az se úgy működik hogy reggel felkelek az ágyból és instagram sztár vagyok. Neked is kicsit tenned kéne magadért hogy kívánatosabb legyél ha elégedetlen vagy magaddal.
2020. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Azok a lányok egy menetre valók, többre nekem nem kellene.

Tetszenek, de a magamutogatásuk nekem sok. Barátnőnek inkább a hétköznapi lányok vonzanak.

2020. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mert gondolom a barátod nem olyan jó pasi, hogy ilyen lányokat tudjon szerezni magának. Tehát biztonságban vagy.
2020. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

dugni feltétlen, de azon túl semmire pláne h az ilyen lányok fixen csak pénzel működnek de belül meg tök üresek

minden nő a maga módján szép, lehet kis melle feneke teste bármi de az teszi azzá aki és úgy tökéletes ahogy van

de ha esetleg nem vagy megelégedve magad fejleszd magad sportal kondival v ahogy szeretnéd, de még véletlenül se mások miatt hanem saját magadért és h jobban érezd magad a bőrödben

2020. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
100000-ből, talán 1 pasinak telik olyan lányokra.
2020. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában van vele, hogy azon agyonfilterezett, szerkesztett képek. Lightroomot szedd le és szerkeszd meg vele az egyik képed, pillanatok alatt jó csajnak fogod magad érezni.
2020. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Vannak természetesen szép lányok ott is, de szerintem akikre te gondolsz, azok a tipikus orosz prostira műtött nők. Olyan külsőt csak tűvel tudsz elérni.
2020. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont sikerült egy szuper szobában remek fénnyel instakompatibilis fotót lőnöm. Magamra sem ismertem, olyan jó beállítás és viszonyok voltak. Szerintem az instáscsajok átlagos csinibbek, de profin fotóznak és pózolnak. vagy olyan szép te is
2020. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!