Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ilyenkor nektek mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ilyenkor nektek mi van a fejetekben?

Figyelt kérdés

Miért kell Facebookon és egyéb social media felületen (AMIK NEM TÁRSKERESÉSRE VANNAK) írogatni full ismeretlen lányoknak?

Ráadásul van, hogy két barátnőnek is ír egymás után ugyanaz az ember. Igen megtörtént eset... Szerintetek nem tűnik fel a lányoknak ez? Akik ilyen nagy bátorsággal vannak megáldva, áruljátok már el mit vártok? Engem pont hogy nagyon tud idegesíteni, mikor vadidegen, fura férfiaktól kapok valami üzenetküldési engedélyt. Ráadásul fotóm sincs kint sok nyilvánosan, konkrétan semmit se tud rólam, de rám ír ismerkedés céljából... ez annyira dühítő. Mintha egy darab húsnak néznének a pasik. Ez nektek nem megalázó? És az, hogy válaszra se méltatnak titeket? Csak érdekel, hogy mit gondoltok erről. Nekem eszembe nem jutna fordítva zaklatni egy idegen embert, csak mert láttam róla egyetlen képet, amin tetszik. Mielőtt még valaki nekem támadna, hogy bezzeg ha a faszi BMW-vel pózol és gazdag, akkor nem panaszkodnék, hát elmondom egyik sem érdekel. Lehet felőlem az atyaúristen is, akkor se szeretem ha zaklatnak ilyen üzenetekkel. Falra mászok a kéretlen üzenetektől. Ha ismerkedni akarnák akkor fent lennék tényleges társkeresőn, mert a többi szaron. Szóval tényleg nem értem, ennyire ki vagytok éhezve, hogy már random ismeretlenek lányokat is fűzögetni próbáltok? Ez szerintem nagyon ciki.


2020. okt. 8. 22:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Borzasztó
2020. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ugye? Szerintem is. Akkor egyetértünk. Nem tudom a nőket miért tekintik csak egy potenciális lyuknak. Aztán meg csodálkoznak, ha őket fordítva csak egy hülye f*asznak tartjuk.
2020. okt. 8. 22:35
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Az a ciki, hogy ismerősökön kívül lát/láthat más... A beallitások menüpont mond vmit? Ne csinaljuk már a mártírt. Érdekes, bár nő vagyok, rám senki sem ír idegen.
2020. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Ez a csinált felháborodás kb. olyan, mint amikor mini szoknyaban vagy, kivan a oiccsád, de még te vagy felháborodva, h miért futtyognek utanad. Egy nőnek illik észnél lennie, ha nem akar préda lenni...
2020. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Ez egész egyszerűen nem életszerű, a kérdés célja a hármas versenyzőhöz hasonló troll karakterek kiugrasztása és utána látványos szópárbajok generálása.


Főleg mivel:


1.A "probléma" megoldható nagyjából 3 kattintással a beállításoknál


2.Minek foglalkozol az ilyen idiótákkal? Ilyen erővel hőböröghetnénk a levélszemét miatt is, mert abból is érkezik bőséggel minden nap.


3.Egyértelmű a kérdés megfogalmazásából és méginkább a "kérdező kommentje" szekcióból, hogy itt csak simán a rinyálás volt a cél. Mivel különb ez, mint az ugyanilyen kérdések férfiváltozatai? Semmivel. Ha már mindenáron nemi kérdést próbálunk csinálni ebből. Amit amúgy nem kellene.

2020. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem rinyalni akart, csak pici aggyal nehéz a felfogás. Kiraktam magam, akkor valóban nem csak a nejem tetsző kanok fognak észrevenni (az a kevesebb), hanem mindenki más. Nos, vmit vmiert. De a rinya nagyon gáz, pont ezért, mert amúgy szeretnéd, ha látnának, és belefutnal egy neked tetsző privibe. 😊
2020. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy választ nem kaptam a kérdésemre. Ilyenkor már nem tudnak írni az említett "gentlemenek"... -.-

Amúgy akkor ha már itt tartunk fejtse már ki valaki a nagy bölcsek közül, hogy hogyan lehet letiltani az üzenetküldést. Mert az ismerősnek jelölés le van tiltva, nem is tudnak szerencsére ismeretlenek bejelölni, a fotóim és ismerőseim nem láthatóak nyilvánosan. K*urvás és egyéb kép nuku, azt máshol kell keresni, nem nálam. A borítókép és profilkép ugye sajnos látszik, de minimálisra le van minden korlátozva, amennyire csak lehet.


Ezekután még mindig az a kérdésem, hogy aki így ráír egy ismeretlen lányra, annak mégis mi a szándéka? Esetleg azt is beleszőheti valaki, hogy a f*aszáról miért érzi szükségét selfizni. Köszi :)


Amúgy persze, megoldható, tiltom és törlöm az üzenetküldési engedélyt, csak sajnos ez nem változtat azon, hogy ezek a férfiak miért néznek ilyen könnyű nőnek valakit teljesen indokolatlanul "Hátha összejön valami". Ez sértő nagyon is.

2020. okt. 8. 22:57
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Innentől pedig már bejön a jó öreg sztereotípiákra építkezés is, ami végképp komolytalanná teszi a kérdést, holott maga a téma ennél többet érdemelne.
2020. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Sértő számodra, hogy egy idegen férfi rád ír, mert meg akar ismerni, esetleg tetszel is neki? Nagyobb gondod ne legyen az életben. :)
2020. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

10#

Jól sejtem, hogy te is szoktál írogatni? Ne aggódj, van még remény. Mondjuk akkor már olyan lányoknál kéne próbálkozni, akik ténylegesen kipakolják mindenüket. Ők lehet ezeket az üziket várják. Szóval ne add fel.


Aki esetleg tud értelmes válasszal szolgálni, az ne tartsa magában. Tényleg érdekel most már, hogy mi az oka tekintve, hogy láthatóan nem vagyok k*rva mégis k*urva sorba sorolnak az internetes felületeken.

2020. okt. 8. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!