Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írnak az incelek úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak az incelek úgy a szexről, mintha az a nőnek megalázó lenne?

Figyelt kérdés

Vagy csak akkor, ha a jóképű "alfahím" viszi a nőt.

Mintha az a nőnek egy kellemetlen procedúra lenne, vagy ha értékét vesztené, ha már nem szűz.

Ugyanilyen undorítóan tudnak írni arról, aki gyereket vállalt.

Miközben egy fiatal nő igenis arra vágyik, hogy olyan férfi mellett legyen, aki erős, vonzó, akibe szerelmes. Vele akar gyereket vállalni, az ő vonásait akarja látni a kisbabájában.

Miért lesz ebből valami undorító, lealacsonyító dolog egyesek fejében? Ennyire nem értik, mi kell a nőnek a boldogsághoz?



2020. okt. 10. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatod ab van la. válasz szerintem, de szeretik úgy élőadni magukat, mintha a kegyetlen világ áldozatai lennének, és mi tehetnénk arról, hogy ők ennyire férfiatlanok.
2020. okt. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*az utolsó mondatodban van a válasz
2020. okt. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

A patriarchátus az oka.

Én egyébként meg is fordítanám ezt az ok-okozati sorrendet. Szerintem nem azért szexisták, előítéletesek, mert szüzek, hanem azért szüzek, mert szexisták.

Hoztak otthonról egy olyan világnézetet, amiben a nők tárgyiasítva vannak. Ebből kifolyólag úgy beszélnek és viselkednek a nőkkel, hogy az a nők számára nem elfogadható/szimpatikus. A szerencsétlen incelek a saját szocializációjuk áldozatai. (Az egyébként nem segít rajtuk, ha lefekszenek valakivel, mert a taszító viselkedésük megmarad.)

2020. okt. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Tény hogy megvetem az inceleket. De valami kegyetlenül rühellem az összeset. De a gyerekvállalást én is hülyeségnek tartom.
2020. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

Azert, mert nem lattal incelt, max. TV-ben :)


1) szuzesseg


- mivel en sem vagyok tul tapasztalt az agyban (hiszen incel vagyok) emiatt azt preferalom (preferalnam), ha a partnerem sem kefelte vegig a fiatal eveit.


2) gyermekvallalas


- nem kezdenek olyan novel, akinek gyereke van. Egyreszt, mert en sem szeretnek sajatot, masreszt meg nem allok be baleknak, hogy szponzoraljam az alfa porontyat :)



36F incel

2020. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Az utolsó mondatban benne van a válasz. Többségük életük nagy részében a hierarchia alján állt (omega hím), akiket sokat bántottak a társaik.
2020. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yoda m. ***** válasza:
100%

Az érzelmi intelligencia (EQ) alulműködése lehet a legfőbb oka. Ami pedig a családi, társadalmi környezet, a szocializáció eredménye... illetve eredménytelenségére vezethető vissza leginkább.

Amely családban az "Asszony verve, pénz számlálva!" szlogen mentalitása az uralkodó... ott a nevelés, mint 'standard' félresiklik. És ebből következik a nő tárgyiasítása és a vele szembeni tisztelet hiánya. Ahol a nő csak egy ékszer (jó esetben), amit használni lehet (szex-re, szülésre, egyebek), míg a pénzt, vagyontárgyakat szeretik. Ahelyett, hogy a nőt szeretnék és a pénzt... használnák. Aki ilyen miliőben nevelkedik... annak könnyen beszűkülhet a világképe, mìg ezzel szemben az egója tágul, magasodik és hízik. És ekkor van az, hogy már nem csak megkülönböztet dolgokat, hanem kerek-perec megítél, sőt már EL is ÍTÉL.

Az ERŐ legyen Veletek!

2020. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!