Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt írja a pasi akkor szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt írja a pasi akkor szeret?

Figyelt kérdés
Nagyon megharagudtam rá, ezért nem beszéltünk jó pár hónapig. Majd rámírt és újból beszélgetni kezdtünk. Azt mondta, hogy hiányoztam neki és ez nem megerősítette abban, hogy tényleg nem én kellek neki, hanem elbizonytalanította. Ez azt jelenti, hogy vannak érzelmei felém mégis?
2020. okt. 10. 09:47
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
93%

Én szimpla benyalásnak tekinteném ezt a szöveget.

Másfelől hónapokig nem írtatok egymásnak...

Annak nyilván oka van, és ő is valahogy eltöltötte azt az időt.

2020. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki szeret az nyilván való hogy keress téged es kifejezi hogy hiányzol neki nem pedig ezzel amiket veled tett.

Lehet te csak egy B opció vagy.

2020. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szeret, nincs lo, aki eddig volt.
2020. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!