Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi modell barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi modell barátnőt akar magának?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy itt is és átlagban is, az átlag férfiak is a nők felső 10%át akarják?

Mindig ők mondják hogy “az alfák” elviszik a nők nagy részét, mikor ők ha ideraknak egy átlagos/csinos-nak nevezett csajt, azt biztos hogy modell lesz. Szóval akkor nekik is a modell kategóriás csajok kellenek. Mi van a felső 10 után lévő 40-50%al? Nekik el kell fogadniuk ha a férfiak alsó 50%a jut nekik, akik sem intelligenciában, sem kinézetben nem illenek hozzájuk? Vagy örökké arra kell várniuk hogy egyszer majd lesz valaki?

Persze azt is mondják, hogy átlag és csúnya nőkra is folyamatosan jut pasi...

Ha én nem számolom az abszolut idiótákat a neten, akkor kb 0 értelmes “jelentkezőm” lenne és elvileg szép az arcom, vékony vagyok, hosszú hajjal, sokszor mondják hogy én a tipikus természetes szépség vagyok (amit én annyira nem hiszek :D) de tény hogy próbálom karbantartani magam, a fogaimra vagyok szinte a legbüszkébb, meg esetleg popsimra de abban benne van az hogy már amint járni tudtam utána edzettem is.

Az ő gondolatuk szerint ilyenkor már ragadnia kellene rám a pasiknak, de ez közel sincs a valósághoz... Mielőtt a belsőt mondanátok, azt kijelenteném hogy mikor meglátsz az utcán, akkor nem látod milyen a belsőm, de azzal se lenne probléma. Akkor mégis hogy van ez? Mindenkinek a legszebb, legdivatosabb csajok kellenek, aki meg nem olyan annak be kell érnie sokkal rosszabbal?


2020. okt. 11. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem, en mindigis a kisse elvont, suhanc kinezetu, deszkas csajoknal probalkoztam.


Lehet, hogyha nekem is a fullos instamodellek kellettek volna, nem lennek incel :)

2020. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Már nem azért de én egy hétköznapi lányt sokkal többre tartok mint az állitólagos modelleket.A szépség amúgy is relativ.Ja igen a nők miért mondhatják hogy csak a kisugárzás számit nekik,nem a külső.? Mig egy pasi ha ilyet mond akkor hazudik,mert ugye minden pasi csak a szexre hajt.
2022. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!