Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Agybeteg a csaj vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agybeteg a csaj vagy mi?

Figyelt kérdés

Nem jöttem vele össze, csak szexelgettünk. Ő komoly kapcsolatot akart, én is. De pár hét után rájöttem, hogy nem ő kell nekem, de ennek ellenére még megdugtam párszor, mert rohadt jó volt az ágyban.

A csaj most ál profilokról irogat nekem.


2020. okt. 11. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Utána már nem kellett volna megdugni, hanem lezárni.Ne reagálj az üzenetekre, majd abbahagyja.
2020. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Ha ő írogat egyáltalán, akkor az nyilván gyerekes viselkedésre vall, viszont te is bunkó vagy, ha nem akartál tőle semmit, akkor ne "dugdosd" még. Hanem hagyd békén. Mert abból ő gondolom reménykedett, hogy mégis lesz valami ebből a kapcsolatból.
2020. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem, valószínűleg nem agybeteg csak elkezdett hozzád kötődni és a jelenlegi helyzet kiakasztotta annyira, hogy hülyeségeket csináljon, de majd rájön, hogy olyan után nem érdemes futni aki átverte.
2020. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem meg rohadt beteg!!! Vigyázzatok kit dugtok meg srácok!
2020. okt. 11. 18:20
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Fel kellene nőnöd, és felelősség teljesen élned. Ő nem csak szexelgetett, te csaptad be, valószínűleg nehezen dolgozza fel.
2020. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szerintem meg labilis elmebeteg. Pszichiátrián lenne a helye!
2020. okt. 11. 18:23
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Remelem lerohad a pocsod valami nyavaja miatt amit elkaptal tole
2020. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem ölt meg álmomban.
2020. okt. 11. 18:26
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Mennyi ilyen gyökér van,mint te, hogy beígéritek a komoly kapcsolatot aztán mégsem megy... akkor miért nem olyanokat dugtok, akik szintén csak azt akarják?

Ne csodálkozz szegény lányon, nem mindenki tudja ezt elengedni normálisan. Én csak elköszöntem, de még mindig fos érzés. Hagyjátok békén azokat, akik komolyat keresnek és dugjátok a riban.okat.

2020. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%
Már rohadt unalmas, hogy minden nap kiírod ugyanezt a provokatív kérdést. Fogadok, szűz-incel-lúzer vagy és ezzel vígasztalódsz. :D
2020. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!