Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most nagy ez a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most nagy ez a korkülönbség, kevés, vagy pont jó? 3 hónapja vagyunk együtt jelenlegi párommal, én 22L vagyok ő december végén tölti be a 29-et.

Figyelt kérdés
Ismerősök közül van aki azt mondja ez pont jó, 10-11 év is beleférne akár, van aki azt mondja sok, mert neki 29 évesen már a családalapításon kellene törje a fejét nekem meg a seggemen van a tojáshéj. Gyereket nem akarok és ő sem. Ő dolgozik, én tanulok és dolgozom is egyben. Semmi konfliktus nincs a kapcsolatunkban, jól kijövünk egymással. Nekem nem tűnik soknak ez a különbség, még ha 32 lenne sem érdekelne. Annyira össze-vissza vannak ma már az emberek egymaással, és régebben sem volt másképp. Szomszédban Erzsi néni 51 éves, Laci bácsi 63 és fiatalon jöttek össze. Van ahol a nő idősebb, a szerelem kiszámíthatatlan, szeribtem nem korfüggő. A kérdést csak azért tettem fel, mert szeretném tudni másoknak hogy jön le?
2020. okt. 11. 18:16
 1/5 Hellmano ***** válasza:
75%
Nálunk a családban 8 év korkülönbség volt a férfiak javára és mind működött, nekem 11 évvel fiatalabb a párom és az is működik. Nálatok is teljesen korrekt a korkülönbség ne foglalkozz másokkal, akik szerint nem...
2020. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Kevés? Te ugye viccelsz?

Ez sok. Nekem legalább is.

2020. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol tartanak a felek az életben, mik a terveik a következő évekre. Csak hogy az első példára reflektáljak, van aki már 20 évesen gyereket vállal, van aki 32 évesen se kész rá, van aki sose akar... Az élet az nem egy fix forgatókönyvet követ, nincs megírva, hogy neked most perce pontosan hol kellene tartanod és kivel. Párom és köztem 7 év van az ő javára, mégis tökéletesen megvagyunk.
2020. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek jó, nekem is jó, kit érdekel?
2020. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7 év korkülönbség nem sok, légy nyugodt.

Ffi.

2020. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!