Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakat érzelemmentes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat érzelemmentes szexeléssel miért "vádolják"?

Figyelt kérdés

Bennem akkor is vannak érzések ha csak néhány órája ismertem meg egy nőt és csak egy éjszakát töltök vele. Pontos megfogalmazás az volna, hogy kötődés és mély érzések értelemszerűen nem fognak egy éjszaka alatt kialakulni.


Például bennem egy olyan erős, "védelmező szeretet" érzés van, vágy hogy még boldogabbá tegyem az estéjét, gondoskodjak róla amíg velem van, megpróbáljam ellazítani lelkileg és testileg.


Nagyon messze áll a valóságtól, az hogy egy nőt egy darab húsnak látnék, akibe kiürítem a felgyülemlett dolgokat.


Azokat az ízléstelen és sértő megfogalmazásokat amiket néha hallok haveri, ismerősi körben, hogy "Így megk*rtam a szőke r*bancot!", "Megcsináltam!" "Elintéztem!" , stb. szóval ezeket nem tudom értelmezni.


Ez úriemberhez méltatlan viselkedés és beszéd.


Ez másoknak miért nem ilyen tiszta és egyértelmű?



2020. okt. 11. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok az aberált bolond érzelmi analfabéta.
2020. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Te is tapasztalod a környezetedben az érzelmek nélküli szex valóságát, hiszen az ismerőseid "megcsinálják" a nőt. Tök jó ha te ennél többet teszel, de ne tégy úgy, mintha ez lenne a többség hozzáállása.
2020. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

# 2


Ebben igazad lehet. Amúgy nem értem, hogy az a fajta megvető és a nőt szavakkal megalázó viselkedés miért alakul ki egy férfinál. Mintha gyűlölné a nőt akivel szexel.

2020. okt. 11. 20:38
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te veszélyesebb vagy azoknál a tahóknál...
2020. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az hiszik, ezzel menőbbek, népszerűbbek lesznek a saját társaságukban. Intelligenciájuk erősen megkérdőjelezhető.
2020. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

# 4


Miben látod a veszélyt? Arra gondolsz ez rosszabb mintha valóban érzelemmentes volnék?


Ez sajnos olyan amit nem lehet megválasztani. Sajnos valószínűleg a "tahók" sem választják.

2020. okt. 11. 21:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Abban, hogy a te hatalmas nagy és őszinte érzelmeid valódiak, de csak egy éjszakára szólnak, de ha túloznék is, semmiképp nem hosszútávra. Viszont lehetetlen rajtad átlátni, mivel az érzelmeid őszinték a maguk nemében.
2020. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

# 7


Úgy érzem hogy az azért mentségemre mondható, hogy azt egyetlen nő sem gondolhatja, hogy egy este alatt olyan mélységű érzések alakulhatnak ki.


Tehát ilyen értelemben nem mondható hogy átverném őket.

2020. okt. 11. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Van első látásra szerelem, szóval de, még szex nélkül is kialakulhat két pillanat alatt olyan mélységű érzelem. Persze aki kicsit tapasztaltabb, az átlát egy idő után rajtad, pont azért, mert túltolod már az elején is. De egyszerűbb azokkal, akik őszintébbek nálad.
2020. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ez az egy éjszakára... Értem, hogy elhiszed magadról, hogy jó vagy, mert kedves vagy vele meg szerinted tiszteled, de ez a legtöbb nőnek csak rosszabb, mert ők tényleg el kezdenek kötődni. Az az igazi és ritka úriember, aki ha még nem biztos az érzéseiben, ilyenkor nemet mond a felajzott virágszálnak, hogy az másnap ne koppanjon.
2020. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!