Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek, ha nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal, többször randiztunk, szexeltünk, igazából jól éreztem magam vele, viszont nem jött a szerelem érzése. Nem is passzol hozzám a lány. Durva lenne megmondani neki, hogy bocsi, de mégse? Azt fogja hinni, hogy kihasználtam.
2020. okt. 12. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miota tart? Es mit jelent az h nem passzol?
2020. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Akkor használnád ki, ha ezen a ponton nem zárnád le. Randizás, szexelés közös dolog, mindketten akartátok. Onnantól kezdve, hogy tudod, te mást akarsz válik kihasználássá.
2020. okt. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ mióta találkozgattok. Ha 2 hete akkor nem is furcsa ha a szerelem még nem jön. Még jöhet.


Ha 2 hónapja az más.

Miben nem passzoltok?

2020. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmit ne tegyel: ha kedved van dugni, akkor talalkozz vele, ha nincs akkor meg ne. O meg majd eszreveszi, mi a helyzet es eldontheti, hogy megfelel-e neki az allapot v sem.
2020. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Én egyszer ezt a kérdést feltettem itt, hogy én mit kaptam....

Pedig ugyanez volt, ismerkedés, pár szex, aztán rájöttem, hogy nem jön a szerelem. El voltam itt hordva mindenféle szemét kihasználósnak, szóval érdekes...

2020. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem hazudtad azt a szexert hogy komoly kapcsolatban vagytok akkor nem hasznaltad ki. Nem vagy köteles vagyat erezni iranta.
2020. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt fogja hinni. Ha nem passzoltok, kár húzni egymás idejét.
2020. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!