Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan foglalkoztat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan foglalkoztat a kérdés miért vonzódnak az érettebb férfiakhoz a mai 20-30-s korosztályból fiatal lányok?? és nem feltétlenül csak az anyagi biztonság miatt ... Jómagam is 50 körül járok (49) de meglepő ....

Figyelt kérdés
Jelzem nyilván nem lenne ellenemre nem ismerkedni szeretnék (hiszen nem partner kereső a GYK.) bár azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy bárkivel megismerkednék innen.

2020. okt. 13. 10:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
29 éves vagyok, és 35 a max., aki még kéne. Vonzódik a fene.
2020. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kor alapján vonzódok valakihez.
2020. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%
Mert egy fokkal normálisabb a hozzáállásuk. Egy huszonéves fiúnak lényegtelen dolgok (is) számítanak, az elvárásaik az egekben, apróságokon fennakadnak és dobbantanak. Az idősebbekkel meg max. annyi a gond, hogy házitündérkedést várnának el, de laza kapcsolatban ez nem annyira jön elő.
2020. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13%
Azért mert csak a manika számít. Minden más női kamu. El ne hidd.
2020. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kedvelem az idősebb férfiakat, nem tudnám megmondani, miért ők mozgatnak meg jobban. Azért azt hozzá kell tennem, hogy nem a leharcolt, pocakos bácsikra kell asszociálni, akik az 50 körüli korosztály nagy részét kiteszik, hanem arra a pár kivételre, aki odafigyel magára. Miért vonzódtam én, hát figyelmes, udvarias volt, kedves és jól lehetett vele beszélgetni, szépen bókolt, igazán nőnek éreztem magamat a tekintetétől.. Nem mellesleg piszok jól állt neki a kor. Biztos a saját korosztályomban is vannak ilyen srácok amúgy, nem tudom miértet, egyszerűen csak jobban bejönnek az idősebbek. Kapcsolatba nem kezdenék ilyen korú férfival amúgy, a párom is idősebb, de egyezik a jövőképünk. Ja és hogy megelőzzem a sztereotípiákat, apummal remek a viszonyom, pénzre még nem hajtok. A tendencia inkább az szerintem is, mint a kommentekben, ez nem gyakori, engem is gyakran valami aliennek néznek a barátnők, de hát nem lehetünk egyformák. 😀 21/l
2020. okt. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%

18 évesen randizgattam egy akkor 33 éves férfival. Nagyon vonzott az intelligenciája, a humora, a műveltsége, a határozottsága, de szexuálisan nem tudtam volna vele lenni.

Én is azt hittem, hogy a fiatalabb pasikban nincsenek meg ezek a tulajdonságok, és mindegyik csak bulizik meg szórakozik és nem lehet velük komolyan tervezni. Hát tévedtem :)

Az említett férfiról kiderült, hogy mentálisan nagyon labilis, kicsapongó, és az alkoholt sem veti meg. Kiderült, hogy van egy eltitkolt fia (csak egyről tudtam, aki vele élt), és persze rajtam kívül másokat is hülyített. Azt hittem legalább én vagyok a legfiatalabb, de mint kiderült egy 16 évesnél is próbálkozott. Ezek persze mind utólag derültek ki.

Szóval attól, hogy valaki idősebb még egyáltalán nem jelenti azt, hogy vele minden jó lesz, hiába gondolja ezt sok fiatal lány. Úgy tapasztalom, hogy valamiért van egy túl idealizált kép a fejükben, emiatt pártolnak át az érettebb férfiakhoz. Persze van, aki az anyagiak miatt, de nem feltétlenül ez áll a háttérben.

Én most 20 vagyok, a párom 24, minden megvan benne amit kerestem, nem adnám senkiért :D

2020. okt. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%

Régen is nézték a lányok az idősebb pasikat, nem tudni mekkora korkülönbségig, csak akkor nem vetted észre, csak most, mert most vagy öreg.

Ez ugyanúgy feltűnő lett számodra, mint a tinik "csókolommal" való köszönése.

2020. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy a többséget tényleg hidegen hagyják az idősebb férfiak, de nálam kapcsolatra pl 10 év a maximum korkülönbség. Ellenben meg-megtetszik egy jól karbantartott 40es is, de ott általában van karizmája az illetőnek rendesen. Az okát nem igen tudom..talán a határozottság tetszik, a korombeli fiút olyan félénkek és idegeskedősek, ami nyilván nem túl vonzó.
2020. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!