Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy nő egy combzoknit visel? Bejön nektek? Persze stílusosan, nem úgy mint egy útszéli qurva.

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
162 cm vagyok elég hülyén néznék ki benne mert összenyomna.
2020. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Semleges. Nem különösebben tetszik, de nem is taszít.
2020. okt. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon gyerekes
2020. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ennek semmi értelme kb... Az ízléses hosszúságú szoknyát viselve általában nem is látszik a különbség egy combzokni és egy átlagos harisnya között...
2020. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
a zoknit az időjárás végett kérdezte szerintem. Ősz van baszod!
2020. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Combzokni, vagy comb harisnya? Igazából én mindkettőt imádom, hordom is, szeretni szokták a fiúk, a lányok is, a párom is imádja. Ha jól viseled bármi jól tud kinézni.
2020. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten vonzó megfelelő szett mellé.
2020. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem fétisem :D
2020. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem jönne be.
2020. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet a combzoknit vagy combharisnyát stílusosan hordani. Az ilyen sportzokni, gyorsan kibolyhosodó kínai jellegű az sztem sosem lesz igazán szép - persze, k...snak nem az, de olyan stílustalan, igénytelen hatást kelt, meg olyat, aki próbál stílusos, divatos lenni, de nincs hozzá érzéke.


Egy jó minőségű combzokni, ami nem ilyen durva szövésű és vastag egyszerre, az szép tud lenni egy jó alakú nőn rövid szoknyával és szép, ízléses, nőies cipővel vagy akár egy szebb bakanccsal is. A legszebb sztem az, amikor egyszínűek, inkább natúr színekben, nem csicsásak és nem nagyon sportos dolgokkal vannak kombinálva.

2020. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!