Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nő is gondolja úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is gondolja úgy, hogy jobb lenne az élet emancipáció nélkül?

Figyelt kérdés
Sokkal kevesebb elvárás lenne és egyszerűbbek lennének a férfi-nő kapcsolatok.

2020. okt. 14. 14:00
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
94%
Vannak páran sajnos, akik hasonlóan gondolkoznak, láttam már ilyet.
2020. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
96%
És sokkal kevesebb jogom és lehetőségem lenne az önrendelkezésre. Határozottan több pozitív oldalát látom az emancipációnak, mint hátonütőjét.
2020. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező kifejted miért gondolod ezt?
2020. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
17%
Nem az a baj, hogy a nok onrendelkeznek, hanem az hogy mihely van hazassag, meg gyerek a ferfi eleterol is rendelkeznek, na ez nekem nagyon nem adja.
2020. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bonyolítom az emberi kapcsolataimat, játszma nélkül élek és nem tartom bonyolultnak. Az elvárásokról meg annyit, hogy nem kell megfelelni mindenféle eltérő értékrendű ember elvárásainak. Felőlem azt várhatnak tőlem, amit akarnak, nem befolyásolja az életem.

Kifejezetten örülök annak, hogy én is lehetek anyagilag független, nekem is lehet jó munkám, én is megválaszthatom a saját életutam, én is szavazhatok, tanulhatok, nem kell gyereket szülnöm, ha nem akarok.. Ha a társadalom egy részének ez nem tetszik, az már nem az én bajom.

2020. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
9%
Nem az emancipációval van a baj, hanem azzal, hogy kik és hogyan élnek vissza ezzel, és hogyan válogatnak, hogy "a jó dolgok járjanak már nekem, de a rosszak ne". Vagyis pl. "ne legyek már egyetlen férfi szexrabszolgája sem az ágyban, az én kielégülésem is ugyanolyan fontos, de azért régimódi nő vagyok, és a kezdeményezés a férfi dolga". Amikor akarják, akkor van egyenlőség, amikor meg nem akarják, akkor nincs.
2020. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
9%
#6 Jol beszeltel batya, csak ki akarjak csipegetni magunknak az elonyoket a hatranyok nelkul. Legjobb peldaja az uvegplafon-hiszti: kovetelik a kvotat az IT-ban, menedzsmentben, politikaban, de erdekes modon nehez, veszelyes, nemfeltetlen jolfizeto munkakban mint banyaszat, nehezgepkezeles, stb valahogy nem jellemzo a kvotaert valo kuzdes. Hogy is van ez?
2020. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mármint ki(k)nek az élete lenne jobb, és ki(k)nek a kapcsolatai lennének egyszerűbbek emancipáció nélkül?
2020. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
95%

Nem, határozottan viszonygok az emancipáció nélküli élet gondolatától, maximálisan feminista vagyok.


Ja, és én nem várok el semmilyen kvótát, csak annyit, hogy ha jelentkezem egy állásra, akkor senki ne legyen velem szemben a nemem miatt szkeptikus (maximum, ha fizikai munkáról van szó, pl. nehezet kell emelni, stb.).

2020. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

"az én kielégülésem is ugyanolyan fontos"


Tehát szerinted ideális esetben a szex nem 1:1, hanem 1:0 a férfi javára? Ha szexelsz, neked nem alap, hogy a nő élvezze?

2020. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!