Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nő is gondolja úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is gondolja úgy, hogy jobb lenne az élet emancipáció nélkül?

Figyelt kérdés
Sokkal kevesebb elvárás lenne és egyszerűbbek lennének a férfi-nő kapcsolatok.

2020. okt. 14. 14:00
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

#30

Persze, ezért fogalmaztam szándékosan úgy, hogy átlag férfi és átlag nő.

2020. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%

28


Ha már erről van szó, én a háromszemélyes kanapét vittem fel a lépcsőn Jóanyámmal kettesben, a jó sok lépcsőfokon, a szűk fordulóban. Költözésnél a 72 lépcsőfok magasra is cuccoltam, nem álltam félre, hogy jaj, én nő vagyok, én ilyet nem csinálok.

2020. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

"Például, hány olyan nő van, aki a nehéz, fizikai munkákban pijjogás nélkül megállná a helyét?"


Az összes férfi megállná a helyét? Plusz, az, hogy egyenlő vagyok, nem azt jelenti, hogy a munkaválasztásom jogát elvehetik tőlem, és mennem kell a bányába.


"Hány olyan nő van, aki a randi végén legalább a részét hajlandó fizetni, mert ugye egyenlő akar lenni a férfival, de úgy csak, hogy neki jó legyen."


Sok. Ne pitsákat keress.


"Hány olyan nő van, aki rabláskor, betöréskor simán a támadó nyomába ered, nem pedig a sarokban retteg, vagy nyivákol a saját kis nyomorult életéért?"


A mondat utolsó része elég szánalmas, de szerintem férfinak sem kéne Rambot játszania, és kergetni a betörőt, hanem hívni kell a rendőrséget.


"Hány olyan nő lenne, a teljes esélyegyenlőség jegyében, aki, ha az utcán a párjával megtámadják, nem visítozva menekül, hanem felveszi a kesztyűt, és segít a pasijának leverni a támadókat?"


Hány nő (vagy férfi) van, aki ezt meg tudná csinálni? Édesanyád mondjuk olyan kondiban van, hogy egy cigánybanda kötözködésére karate alapállást vesz fel?


"Hány olyan nő van, aki nem a férfitól várja, hogy házat tegyen a valaga alá, amiben ő ellebzselget majd?"


Ahogy a számla felezést, ebből is sok van.


"Hány olyan nő van, aki a " na, majd ellátom én a bajodat" felkiáltásra úgy válaszolna, hogy " Na, gyere, játsszuk le"."


Aki meg akar halni, az simán. Sajnos vannak olyan nők a környezetemben, akiket vert a férjük. Az egyiket úgy megütötte a férje, hogy összeesett, és nem kapott levegőt, a másikra meg egy könyvespolcot borítottak, eltört a lába. (Nem kopasz menőmanók, hót egyszerű emberek.)


Nagyon furán látod a világot. Te a pároddal egy Bud Spencer - Terence Hill filmben tervezel élni?

2020. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, mi is 3-an nők cipeltük fel a sarokkanapét, de már annyira elegem van, hogy egy ember minőségét és értékét az határozza meg, hogy hány kilót bír el, tiszta óvoda.
2020. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek 34-el.


Az emancipáció nem arról szól, hogy a másik elbír e 50+ kilót, vagy e tudja e venni a felső polcról a cuccot. Ez puszta genetika.



Az emancipációt továbbra is az jelentené, hogy nincs egy nő semmiben hátrányban egy férfihez képest, cserébe nem is várja el, hogy máskén kezeljék. És nem a cipelés terén, hanem például abban, hogy ki fizet, ki hívja el a másikat, ki teremti meg a közös anyagiakat, etc Ebben a nő semmiben nincs hátrányban.


De nálunk az emancipáció a cherry pickinget jelenti, amikor tetszik, hogy "én vagyok a gyenge nő", vagy a "de ez hagyomány", akkor nem számít az emancipáció, amikor olyasmi jön, ami korlátoz, ami kevésbé szimpatikus, akkor persze emancipált nő vagyok.

2020. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

"Hány olyan nő van, aki rabláskor, betöréskor simán a támadó nyomába ered, nem pedig a sarokban retteg, vagy nyivákol a saját kis nyomorult életéért?"


Ez még hogy jön ide, hülyegyerek?

Te valszeg meg össze is hugyoznad magad.

2020. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
5%

33

Nem, azt jelenti, hogy a nehéz fizikai melókért a részetekről nemigen van tülekedés, inkább a popsivakarcs irodai melókért.

Hahahaha, én ahány véleményt olvastam, ott mindenki szerint a pasinak kéne a részeteket is kitejelni sőt, mé randira hívni is, mert ugye, a nők annyira egyenlőek, hogy ők csak várnak a meghívásra, mint pl 50 évvel ezelőtt

Rendőrséget szeretnél hívni akkor is, ha addig sanszos, hogy halálra gyepálnak? Itt arról van szó, hogy éles helyzetben oda mersz e állni fizikai inzultus esetén is, vagy csak a hátsódat huzagolod a baj elől, vagy a sarokban vernyákolsz, amíg az állítólagos szerelmedet ütlegelik.

Anyum köszöni, időseket emelgetett aktiv éveiben akár 100+ kilósakat is, és baromi erős fogása van, mindemellett nem esik a vér látványától kétségbe.

Ismerőseidet sajnálom de ettől még a lehetőség fennállt nekik, hogy megtanulják magukat megvédeni, nem csak a szájukkal, de nem éltek vele.

Általad említett filmeket csak az 1xű humora miatt szeretem, amit én nézek szívesen, az olyan, amikben harcos nők vannak, nem tarhonyamariskák.

Ja, am most készülök indulni karate edzésre🙂

Páromról még annyit h először fura volt neki, hogy ilyen vagyok de gyorsan megszokta és büszke rám, sőt, tetszik neki amilyen vagyok.

2020. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

36

Úgy jön ide, hogy 1enjogúságról van szó.

Nem szoktam összehugyozni magam,pár éve már szobatiszta vagyok, köszi.

2020. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

#37

Amúgy te milyen környéken laksz, ahol ennyire számottevő és mindennapos jelenség, hogy az utcán halálra gyepálnak? :D

Egyébként se értem, miért olyan elképzelhetetlen hogy egy nő csináljon is valamit, mi pl. anno párszor akadályoztunk meg verekedést a barátnőimmel, mikor jártunk még bulizni. Simán beálltunk a feszengő pasik közé lányként, hogy ne ugorjanak egymásnak. Sőt, egy alkalommal én még adtam is egy pofont egy nagydarab pasinak aki a barátnőmet taperolta és erőszakoskodott vele.

¯\_(ツ)_/¯

Azóta viszont felnőttünk, nem járok "diszkóba" és ezzel megszűnt a probléma, azóta nem nagyon keveredtem ilyesmi közelébe, a párommal együtt pl. soha nem fordult elő ilyen.

Szóval én nem igazán látom, hogy ez miért lenne annyira jelentős és gyakori dolog egy felnőtt pár életében, hogy jól halálra támadják őket.... biztos vannak ilyen környékek az országban, én nem ilyen helyen lakok, nekem ez nem prioritás.

2020. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

39

Nem mindennapos annyira, csak felvetettem, hogy mi lenne, ha a nőknek nemcsak a nagy képernyővel kéne magukat megvédeni, hanem az öklével is.

Az, hogy a csávók közé álltatok, szerintem teljesen más, mert alapban nem veletek volt a problémájuk, hanem egymással, tehát elvileg titeket max csak félrelöktek volna, ha nagyon verekedni támad kedvük.

És ha pl a pofont kapó nagydarab pasi esetleg visszaadja a pofont, akkor mi történt volna? Megvédted volna magad tőle akkor is, vagy akkor már jött volna a "segítsen valaki"?

Nem kell feltétlen még otthonról sem elmenni, ahhoz hogy megtámadják az embert, bár nem gyakori, de ennek ellenére igenis van rá példa. Még, ha nem is jelentős, meg nem is gyakori, azért ha egyszer történik ilyesmi az életben, akkor azon az egy szitun is múlhat akár az ember élete.

2020. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!