Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nő is gondolja úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is gondolja úgy, hogy jobb lenne az élet emancipáció nélkül?

Figyelt kérdés
Sokkal kevesebb elvárás lenne és egyszerűbbek lennének a férfi-nő kapcsolatok.

2020. okt. 14. 14:00
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

"És ha pl a pofont kapó nagydarab pasi esetleg visszaadja a pofont, akkor mi történt volna? Megvédted volna magad tőle akkor is, vagy akkor már jött volna a "segítsen valaki"?"

Hát mi történt volna... Szrrá vert volna nyilván, mint írtam egy nagydarab férfiról beszélünk, én meg 19 éves lány voltam, kb 45 kg. :D Nem értem ez hogy jön ide, nem ezen gondolkoztam hanem azon hogy bántja a barátnőmet. Mit akarsz ebből kihozni?


"Nem kell feltétlen még otthonról sem elmenni, ahhoz hogy megtámadják az embert"

Na az ilyen betörő rablók meg már nem is csak ököllel fognak menni, ilyen esetben senkinek nem ajánlott hősködni szerintem, ha élni akar. Mindegy hogy férfi vagy nő.

2020. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

"tt arról van szó, hogy éles helyzetben oda mersz e állni fizikai inzultus esetén is"


Ja, persze, mert bármi esélyed van 2-3 másik férfi ellen. Nem vagy te Rambo, mint ahogy a pasik 98% sem.

2020. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Nálam mellesleg van gázspray. Több támadó ellen meg a férfiaknak sincs esélye. Mellesleg semmi plusz jogod nem lesz mert fekvenyomsz X kilót.
2020. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

"Nem, azt jelenti, hogy a nehéz fizikai melókért a részetekről nemigen van tülekedés, inkább a popsivakarcs irodai melókért."


Te tényleg nem érted. Az emancipáció azt jelenti, hogy választhassak, amit akarok, nem azt, hogy MIT válasszak. Ezt érted?


Szerintem sok férfi van, aki 40 fokban betont önt, és szívesebben dolgozna légkondis irodában.


Miért akarnék olyan munkát végezni, amiben rossz lennék? Ha elmennék egy építkezésre dolgozni, most vegyük ki azt, hogy zaklatnának, de a hasukat fognák a nevetéstől, hogy mégis mire lennék jó.


Ugyanígy nem megyek el tanárnak vagy ápolónak se, mert szar lennék benne. Az emancipáció nem azt jelenti, hogy éppen a legaktuálisabb macsó trend szerinti legférfiasabb munkát kell elvégeznem.

2020. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

41

Nem akarok belőle kihozni semmit, csak felmerült a gondolataimban, hogy mi lett volna, ha ökölharcra kerül a sor. Hősködni nem ajánlott, de azért ilyen helyzetben én nem várnék szépen, türelmesen, a sorsomra, sem az esetleges megmentőmre, hanem mindent megtennék, hogy túléljem, akármije is van az ellenfélnek.

42

Nem is arról szól, hogy Rambónak kéne lenni, hanem hogy pl. tyütyörögsz addig a sarokban, vagy segítesz esetleg annak, akit így, vagy úgy állítólag szeretsz.

44

És ha választhatsz, akkor miért ne választanád a minél könnyebb utat, nem igaz?

2020. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

#45

"Nem is arról szól, hogy Rambónak kéne lenni, hanem hogy pl. tyütyörögsz addig a sarokban, vagy segítesz esetleg annak, akit így, vagy úgy állítólag szeretsz."

Jajj ne mondd már, én leírtam hogy segítek erre belém kötöttél hogy de és mi van akkor ha.... :D

Neked konkrétan semmi nem jó, ennyi.

2020. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

46

Nem kötöttem beléd, csak továbbgondoltam, amit leírtál.

2020. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
47 Hülye vagy és az is maradsz.
2020. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

48

Majd iparkodom, hogy utolérjelek hülyeségben.

2020. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!