Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért haragszik ràm a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragszik ràm a csaj?

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk, összejárogattunk szexelni. Ő komolyan gondolta volna velem, és én is vele, de én nem éreztem azt, hogy ő kell nekem. Meg is mondtam neki, hogy valami mègsem passzol. Erre ő teljesen kiakadt, hogy akkor miért feküdtem le vele, ha egyszer nem akarok tőle semmit se??

A lány azt hitte, hogy minden rendben van, nem mondtam el neki sokáig, hogy nekem csak a szexről szól az egész.


2020. okt. 14. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ezen mit nem értesz? Fogyatékos vagy?
2020. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért haragszik, mert egy gyökér vagy és kihasználtad. ,,nem mondtam el neki sokáig"
2020. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..



A valós verziót melyik nap fogjuk megkapni? Tudod azt amelyik tényleg leírja amire szeretnél választ kapni, amire mondunk egy végleges választ és végre abbahagyod ezt a nyavaját.

2020. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad a választ, mert sokáig nem mondtad el. Te se vagy egy iqbetyár hallod :D
2020. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár privibe is bejöhet, ha itt nagyon nem mered. Azt már kitaláltuk hogy nem 20 vagy de a többihez kellene a segítséged...
2020. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán olvasd vissza, és próbáld értelmezni! Ennyire iq betyár nem lehetsz..
2020. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt várja, hogy mellette álljunk ki
2020. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös és 7-es hozzászólása nagy 😀
2020. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szemét modon kihasználtad, és nem ertesz semmit?
2021. dec. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!