Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire reális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire reális, hogy egy ember a sajátjától kimondottan eltérő stílusú barátnőre vágyik?

Figyelt kérdés

Például tegyük fel, van egy fiatal felnőtt goth fiú/férfi, és emo barátnőt szeretne.

Tudom, nem üti egymást a kettő, de akkor is eltérő a két stílus. Így ez mennyire normális? Mennyire működhet köztük egy párkapcsolat hosszú távon?


(És bocsánat, ha rossz kategóriát választottam, nem tudom, hogy ez melyikbe illene a leginkább.)



2020. okt. 14. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a kérdést elolvastam nekem egy teljesen más példa jutott eszembe, pl egy nem sportos embernek gyakran tetszenek a sportosak. Amit te írtál őszintén nem tudom mi a kettő stílus között a nagy különbség. Az ellentétek elvileg vonzák egymást, bár én a gyakorlatba nem láttam még erre példát. Hosszútávon biztosan nem tud együtt lenni két különböző ember, mert sok lesz a vélemény különbség ami konfliktusokat és zavart eredményez a kapcsolatban.
2020. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
mind2 emo a többi ember számára.. mint ha a pepsit a coca cola mellé tennéd..
2020. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te a goth pasi vagy, vagy az emo lány?

Mert goth nőként mondom, hogy ilyen felállásról vagy preferenciáról nemigen hall az ember.

Személyiségbeli kérdésekben el tudom képzelni az ellentéteket, mert két egyformán gondolkozó ember nem tudja egymást előre vinni, átsegíteni a nehéz helyzetekben, ha ugyanattól rettegnek, ugyanaz a gyengepontjuk.

A különböző temperamentumú emberek viszont segíthetik egymást.

2020. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Igen segíthetik egymást (pontosabban egyik a másikat), de akkor az egy eléggé egyenlőtlen kapcsolat lesz. Az egyik mindig húzza föl a másikat mint egy lelki terapeuta. Szerintem nem jó ha kapcsolatunkba olyan embert keresünk aki "megment" minket, kell az építés de ha én pl nyugis lennék nem érezném jól magam egy nagyon nyitott, csapongó személlyel.

2020. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nyitott ember oldja a másik gátlásosságát, míg az előbbi a tartásával elővigyázatosságra inti.
2020. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A goth és az emo között szerintem nincs akkora szakadék, mint amekkorának be akarják állítani az emberek, ha nem a divat-gothokat és divat-emokat veszik alapul.

Zeneileg például hasonlóak a gyökerek, az egyik a postpunkból fejlődött ki, a másik meg a hardcore punkból.

Meggyőződésben sincs akkora szakadék, a legtöbb "dark" szubkultúra körülbelül ugyanazt keresi, csak más megközelítésből.

A gothok elítélik a társadalmi felszínességet, és valami mélyebbet, elvontabbat, intellektuálisabbat, igazibbat keresnek. Az emo-k meg azt mondják, hogy nincs értelme annak, hogy kifelé bájologjon az ember, miközben nincs jól, a pozitív és negatív érzéseket is meg kell élni az illemből elnyomásuk helyett, ami megint csak a társadalom felszínessége és képmutató mivolta ellen irányul.

2020. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!