Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szex lényege?

Figyelt kérdés

Most érlelődött meg bennem a kérdés: Mi a szex lényege? Mindenhol azt látom, hogy szex, szex, szex, légy szexi, viselkedj szexin, csináld a szexet orrba-szájba, minden férfi rárepül az első adódó lehetőségre ha szexet szimatol, a házas férfiak félremennek szexért, sok pasi k*rvákhoz jár szexért. Mi a szex vonzereje? Miről szól ez a brutális hatalom, mert nem tudom más szóval jellemezni! Családok, életek mennek tönkre emiatt. Mi a szex? Mi az a varázslatos erő, ami minden józan észt felülír?


Ha meg ennyire brutálisan jó, akkor miért panaszkodik egy rakás ember, hogy rossz a szex otthon?



2020. okt. 14. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valami hormon felszabadul és boldog leszel tőle. Ennyi.
2020. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak ennyi? Akkor ez valami drog szerű hatásmechanizmus?
2020. okt. 14. 17:41
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem bántáskápp, de aszexuális vagy, hogy ez kérdés nálad?
2020. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Vagy szűz
2020. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, de nem sűrűn szexelek. Azok is inkább a felejtős kategóriát képzik.
2020. okt. 14. 17:43
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Fiú vagy lány vagy?

Mert én lány és addig ameddig nem voltam olyan pasival aki jó addig én is kb így gondoltam mint Te.

Aztán amikor összejöttem a jelenlegi párommal rájöttem,hogy nem a szex rossz csak azok akikkel elötte voltam.

2020. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Ha elmúlsz 14 és feláll a cerka, majd megtudod. Ameddig nem élted át , addig nehéz róla beszélni. Kb mint a részegség, vagy barmi más.
2020. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem különböző embereknek különböző dolgot jelent.


Nekem a párommal való kapcsolatom elmélyítését, egy olyan dolgot, ami csak a miénk. Amikor egymás karjaiban eggyé válunk, nem hagyva semmi rejtegetnivalót egymás előtt, amikor közösen juttatjuk el egymást a csúcsra az valami leírhatatlan. A legintimebb dolgok egyike, ami tényleg csak a miénk, ezáltal még szorosabbra fűzve a szeretett személlyel való kapcsolatom.


De ez én vagyok, valaki érzelem nélkül is élvezi, fizikai szükségleteit elégíti ki vele és pont.

2020. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még nagyon jó szexben részed a kérdésed alapján. :)


A természeti törvények alapján a szex lényege a fajfenntartás.Viszont az ember azon ritka fajok egyike a bolygón, amelynek megadatott a szex öröme párzási időszakon kívül is, felfoghatod az élet ajándékának is.


Én azt gondolom, hogy a nem a szex miatt mennek tönkre családok, hanem a döntések miatt.Nem a szex tehet róla, hogy bizonyos emberek az ösztönszintű létezést választják.


Mindezek mellett pedig van valami, ami még a szexnél is jobb: A szeretkezés, ami már az intimitásnak egy emelt foka, és egy csoda.Ha egyszer átéled, tudni fogod.


Mindezek mellett pedig érdemes a keleti filozófiák felé fordulni, és tanulmányozni az union misztikát.

2020. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Fajfenntartási ösztön. Ezen kívül nagyon jó érzés. A kettő együtt az oka, hogy minden állat csak enni, dugni és aludni akar.
2020. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!