Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy pár hét írogatás után ilyet érzek? Egyszercsak vége lett, most meg olyan hiányérzetem van 😔Azóta eltelt pár hét és még mindig eszembe jut mindenről. Hogy lehetek ilyen szerencsétlen??? 🤦‍♀️

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 18:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon vigyázni kell a rendszerességgel. Megszokod, hogy minden nap adott időben beszélgettek. Ennek következménye, hogy már előre várod az adott idő eljövetelét. Ez a várakozás érzelmeket szül, ami eleinte hiányérzet, de később komolyabb is lehet.


"Jobb lett volna, ha ugyanabban az időben jössz – mondta a róka. – Ha például délután négykor érkezel majd, én már háromkor elkezdek örülni. Minél előrébb halad az idő, annál boldogabb leszek. Négykor már tele leszek izgalommal és aggodalommal; fölfedezem, milyen drága kincs a boldogság."

2020. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. Vele keltem és vele feküdtem 😔
2020. okt. 14. 19:05
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Igen, normális, könnyű hozzászokni a jóhoz. Most elvonási tüneted van, de majd elmúlik ez is.
2020. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Találka nélkül nem érdemes beleélni magad írásbeli netes beszélgetésbe, utána elég nagy és fájdalmas lehet a csalódás, ha beleéled magad.
2020. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igen elvonási tünet.Borzasztó 😔

Régen éreztem ilyen vacakul magam.

2020. okt. 14. 19:20
 6/21 anonim ***** válasza:
Pár hét irogatás után, ugy hogy nem is ismeritek személyesen egymást? ... oh, hamar el fog múlni... ez nem nagy dolog, már bocsi... megértem, ha tudnál egy jellemet és kisugárzást társítani a képhez... de így... :D csak jó volt valakivel beszélni.
2020. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem is írták már hogy függőséget okozok jó értelembe egyszer itt mikor egy kérdésnél próbáltam segíteni. Bár hasonlítottak is valamihez amire morcos voltam nagyon, de mivel nagyon megkacagtattam az illetőt akkor ezért megbocsátottam neki hogy engem hasonlított valamihez. Egy idő után elköszöntünk korrekt és őszinte módon. De remélem nem okoztam elvonási tünetet.Azóta ha megkeresnek privátba itt, úgy csak nagyon ritkán válaszolok inkább a kérdésnél.


Így ahogy olvasom ezt a kérdést én is tapasztaltam már ilyet aztán megtanultam függetlenül chatelni. Magyarán ahogy a többiek írják egy pár vagy jó több hosszabb levelezés nem garancia arra hogy bármi is alakul hosszabb távon. Jó ha realizálod és objektivan levelezgetsz mert az ilyen kötődés nem túl kellemes mert soha nem tudható hogy idealizálod a partnert vagy sem. Míg nem találkozol vele többször láttatlanba csak szemfüles ember tud olvadni a sorok között de az sem biztos hogy füles.

2020. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
* olvasni
2020. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
De amúgy 3-asnak is nagyon igaza van. 7-es vagyok.
2020. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
1-es is igazat ír!
2020. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!