Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy mai nő 30 körül már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mai nő 30 körül már valóban elhasznált?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm párjával beszélgettünk, aki ezen a véleményen volt. Mikor csajok kiakadtunk ezen (talán joggal), akkor pontosított, hogy nem arról van szó, hogy nem kívánatos egy nő ebben az életkorban, hanem "túl sok" párkapcsolata volt. Kérdeztük, mi a túl sok. Azt mondta, egy is sok lehet, ha az tönkreteszi érzelmileg a nőt, mert utána már egyik sem fog tudni soha többé úgy senkihez sem kötődni, mint ahhoz az egyhez.

Márpedig minden eddigi barátnőjének volt valami drámai sztorija, hogy őt régen mennyire megalázta korábban egy férfi. Szerinte nagyon kevés az a nő, aki érzelmileg érett a komoly jövőre, családra, felelősségvállalásra. Szerinte minél több férfival van együtt az adott nő, az ő érzelmi értékét annyiszor kell megfelezni... na itt maradtunk ketten az asztalnál :D.

Aztán mondta még nekem, hogy becsüljem meg nagyon az első és azóta is egyetlen páromat, ne hallgassak arra, aki azt mondja, hogy még nem éltem eleget és pasizzak, mert az csak magához akar rontani. Hogy nem teljesítmény a minél több kapcsolat, mert mosórongyot nem ér az a nő, aki 30 éves korára (vagy előbb) 15-20 férfival is együtt volt (a szexuális-alkalmiakat is beszámítva). Én ezen nagyon elgondolkodtam őszintén szólva, mert mamám mondta nekem még ugyanezt, csak más szavakkal.



2020. okt. 15. 22:04
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
17%
Igen.
2020. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2020. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
21%
Sok esetben igen. Nézz már rá az arcukra, sokszor olyan kiélt fejük van.
2020. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
92%
Azért lefeküdne veled szerintem.
2020. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
28%
Én 27 vagyok egy férfival feküdtem le a férjemmel. Ő mindíg mondja is, hogy különleges, és "tiszta" vagyok és örül, hogy a gyermekei anyja egy ilyen nő lett. Szerintem is fontos, hogy egy nő figyeljen oda arra, hogy olyan ak ne adja oda magát, aki nem érdemli meg. Persze nem vallom, hogy az én példâm a jó, hogy csak 1 férfi volt eddig az életemben... De azt gondolom egy 30-as nő ha 4-5 férfi al lefeküdt az ok, de 10 és felette túlzâsnak gondolom.
2020. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
10%
Az a rengeteg púder. Ha valaki már 20 évesen elkezdi akkor 30 körül már valóban öregebb az arca mint azt a kora indokolná.
2020. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanannyi lehet benne a valóság, mint nem...

Fura, hogy ezt a nőkre hegyezte ki?

Akkor a férfiakon nem fog ez a párkapcsolati átok?


Van akinek az első valóban bejön, van aki néhány kudarc árán jön rá, hogy mit és a hogyan kell értékelni vagy kezelni. Van aki úgy hal meg, hogy fogalma sincs mit kellett volna másképp csinálni.

Jók az ilyen filozofálgatások, van akinek világosság lesz tőle a fejében. De azért ezt mindenkire ráhúzni nem lehet.

2020. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
67%
Általánosítani sosem szabad, de sok igazság van a szavaiban. Éreztem, tapasztaltam már hasonlókat. A párkapcsolatok manapság gyakran csak leépítik az embereket, néha azt gondolom , mintha tudat alatt rosszul választanának . Igen, több párkapcsolat mögött szerintem is több csalódás, több problémahalmaz van, mint egy mögött. Nem feltétlen több viszont a használható élettapasztalat.meg attól, hogy élettapasztalatot nyersz, még a lelkivilágod a béka feneke alatt van egy csúnya szakitás után.
2020. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
14%

Én 30F vagyok és csupán azért nem szeretem a 30 feletti nőket mert úgy érzem hogy nem eléggé viccesek. Tehát nincs az a nőies bájuk. Sokkal jobban szeretem ha valaki még a semmin is képes nevetni meg bohóckodni. Nem azt mondom hogy legyen gyerek csak úgy érzem 30 felül túlzottan szigorúak és túl sok mindennek kell megfelelni sokkal anyagiasabbak "Kocsi/ház van? Nincs? Akkor szóba se jöhetsz!..." illetve érzelmileg legtöbb ki van égve.


Érted... Könnyen lehet hogy én lennék már neki a 6. párkapcsolata és nem ugyan azzal a lendülettel kezelne mint aki neki az első volt.


Meg ha oda jönne egy idősebb nő akkor csak folyamatosan azon kattognék hogy nem tart eléggé férfinak. A másik meg a gyerek kérdés... Én szeretnék saját családot de egy idősebb nő már nem biztos hogy szülni fog nekem. Illetve biológiai szempontból is egyre kevésé egészséges dolog.


A másik meg hogy egy idősebb nő kevésbé valószínű hogy szingli.


Így egész életem során 0db idősebb nőt szólítottam le életem során. (na nem mintha egyébként is olyan sok lenne az a szám akiket én leszólítottam...)

2020. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
94%
Minden nő más. Vannak rongy 30-asok és belevalo 50-esek is. Ugyanúgy vannak 60-nak kinéző lelakott 30-as pasik és fitt 50-es pasik id. Ne általánosítsunk már! Az olyan buta dolog.
2020. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!