Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kollégája nagyon durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám kollégája nagyon durván zaklat, még engem csesznek le, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még velem ordibálnak. Konkrétan 23 évesen heti szinten többször követett, megfigyelt, hazudozott rólam, még a wc-re is jött utánam. Ruhával és időponttal. Még azt is visszamondta, hogy mit merészeltem venni a gyógyszertárban. Parkban jött utánam, figyelgeteft stb. Buszra felült, buszmegállóban megfigyelt.


Utána egyből ment a telefon anyáméknak. Még én vagyok lebaszva, milor legutóbb jelentett, velem őrjöngtek, hogy miért merészelek ellene beszélni, mi bajom vele. Pedig csak annyit mondtam, hogy bámult XY, tuti megint jelent rólam. Nem eltúlzom. Olyat is terjeszt rólam, hogy prosti vagyok, "megbolondult", anno, hogy iskolát kerülök.


2020. okt. 16. 19:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
1 éve kezdődött
2020. okt. 17. 20:19
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az akit a szülei bántalmaznak és nem lehet faxija mert akkor egy lotyó ? Az elmúlt 2 évben még mindig nem léptél le?
2020. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!