Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan világosítsam fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan világosítsam fel a páromat arról hogy mit is jelent a gyerekvállalás ?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs tisztában azzal hogy mekkora felelősség és hogy mivel jár a gyerek még is szeretne. Meg nagyon nem aktuális a téma de nem 8 év múlva kellene ezeket megbeszélni viszont letámadni sem akarom...
2020. okt. 16. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Számszerűsíts. Készíts statisztikát arról, hogy mennyi pénz és idő megy el a gyerekre havonta, illetve 18 év alatt.
2020. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
melyik vagy, az asszony vagy az ember? Egy férfinak nehéz, mert ha nem keres 4-500 ezret, bizony vállalhat szerencsétlen 2. od vagy harmadállást, hogy finanszírozni tudja a gyereket, amiben (a sok túlmunkában) meg 5 év alatt 10 et öregszik majd meg és 55 évesen meghal infarktusban.
2020. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%
A legtöbb férfi sosem akar gyereket, és csak azért csinálják fel a nőt, hogy ne lépjen le.
2020. okt. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Én anno az anyagiakat hoztam elő még magamat is meggyöztem persze szetmentünk.Most 36 vagyok férfi létemre bánom a döntésemet
2020. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem akartam leírni mert félek hogy kapni fogom az ívet de mindegy.... én vagyok a nő és nekem nem kell gyerekek ! Azt hittem ő sem akar de azt mondta hogy meg is jó lenne majd azért egy ...én mondtam hogy nem valószínű hogy akarok majd gyereket de nem nagyon reagált rá...talán viccesen mondott rá valamit
2020. okt. 16. 23:44
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ezzel gond.
2020. okt. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy melyik fél nem akar gyereket. Nem az anyagiakkal kell meggyőzni, sőt nem is kell meggyőzni. Ha tudod, hogy nem akarsz gyereket, kerek perec ki kell mondani és ha ő akar, akkor el kell egymást engedni. Ez sajnos nem lehet kompromisszum kérdése. Ha sikerül is meggyőzni időlegesen, a vágy ott lesz benne és valószínűleg hosszú távon újra feléled majd benne, ahogy a 4es is írta és akkor vagy ezzel a hiányérzettel éli le az életét, vagy elhagy ha elég erős a késztetés, de bármelyiket is választja, könnyen lehet, hogy rád fog haragudni, hiszen te győzködted.

Hagyni kell, hogy az egyén ezt maga döntse el. Ettől még elmondhatod az érveidet, ahogy ő is az övéit, de ha te tényleg nem akarsz, ő pedig tényleg akar akkor itt nincs jó megoldás.

2020. okt. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
3.-nak +1
2020. okt. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem meggyőzni szeretném.... Isten ments... csak nincsen tisztában szerintem magával azzal hogy komolyan miket kene feláldoznia és hogy miről szólnak az első évek meg stb stb tudom hogy nem bírná hosszú távon és lelépne

Őszintén szólva lehet hogy x év múlva meggondolom magam mert nagyon szeretem de ha látná tudná hogy mit jelent gyereket vallani nem kellene már neki szerintem egyedülálló anya meg nem akarok lenni főleg így szóval csak tippeket szerettem volna hallani...

2020. okt. 17. 00:12
 10/19 A kérdező kommentje:
Vagy is olvasni Lol
2020. okt. 17. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!