Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan világosítsam fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan világosítsam fel a páromat arról hogy mit is jelent a gyerekvállalás ?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs tisztában azzal hogy mekkora felelősség és hogy mivel jár a gyerek még is szeretne. Meg nagyon nem aktuális a téma de nem 8 év múlva kellene ezeket megbeszélni viszont letámadni sem akarom...
2020. okt. 16. 23:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem fogod tudni meggyőzni, sokan csak akkor hisznek ha saját maguk vannak benne a levesben (okos ember más kárán, buta sajátján kategória).


Amúgy ez a legaljasabb. Elején megfogni a gyereket nem akaró nőt/férfit, hogy ja én se, aztán X év után ja de mégis jó lenne. Jó lenne? Ez nem egy tárgy, hanem egy ember, óriási felelősséggel, millió lemondással... az ilyen valóban nem fogja fel, csak amikor már késő, hogy a gyerek nem csupa rózsaszín csillámpor.


Nekem is volt emiatt egy szakításom, bár egyszer megbeszéltük, hogy mivel én vagyok a nő, a legnagyobb részét én csinálom/szenvedem, többet nyom a latba hogy vállalom-e vagy nem, végül biztos vagyok benne hogy az apja nyomására mégiscsak akarta a gyereket. Pedig még a kapcsolatunkért se bírt felelősséget vállalni... mindig csak a haverok meg a munka én meg 2 hetente egy nap. Nála felelőtlenebb embert... szóval valamennyire tapasztalat is a véleményem, miszerint tartósan nem lehet meggyőzni senkit, max ideig-óráig aztán fellángol benne újra. 😒

2020. okt. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

Ő könnyen veri más farkával a csalánt. Neki csak annyi, hogy védekezés nélkül szexel, és tádámm, kész a gyerek, apa lett! Innentől kb mindent át tud tolni rád, mert te vagy az anyja. Egyértelmű, hogy kihordani, megszülni és szoptatni neked kell. De sajnos sok pasi hajlamos minden mást is lerázni. A gyereket, és a házimunkát is. Annyit tesznek, hogy pont ugyanúgy dolgoznak, mint addig, mint mindenki más, néha kicsit ringatja a babát, és sok öregasszony meg elájul, hogy milyen jó apa. Te meg szakadj meg, 0-24 ügyelet a baba mellett, ragyogjon a lakás, nézz ki jobban, mint 16 évesen, és a te ku.rvaanyád, ha a baba nem csak eszik és alszik úgy cirka 3 éves koráig, mert akkor egy xar anya vagy.


Írhatnám, hogy vegyetek kiskutyát. Gyorsan az lesz a vége, hogy a te kutyád, te takarítasz utána, te mész ki vele pisilni, téged zaklat este, ő meg picit játszik vele, és nem érti, mi bajod.

2020. okt. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%
Egy ferfi sohasem akar gyereket (ismerosi koromben mind ez van) csak meg alarja tartani a not, ezert ejtik azokat teherbe. De megbanjak, mert a no elhizik, elhagyja magat, igenytelenebb lesz (zsiros es rovid haj) meg a ficko ilyenkor mar aokadrendu lesz egy kapcsolatban, csak egy szemely, aki viszi haza a penzt
2020. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hat igen én is ettől félek hogy neki ennyi meg mind a ketten odafigyelünk a táplálkozásra és sportolunk ezért sem szeretnek gyereket de ha meggondolom majd magam esetleg és tönkremegy a testem ő ebbe sem gondol bele azzal jön hogy majd császárral kikapják de hat magyarorszagon nem így működik és attól meg hogy a vaginám valamennyire épp marad még a testem többi része már nem lesz ugyan olyan ami így van jól csak szerintem ő azt hiszi hogy pikk pakk ugyan olyan leszek .... vagy nem is változok... pedig egy értelmes ember csak szerintem ezekbe nem is gondol bele igazán... egyébként két éve vagyunk együtt szóval nem annyira rég óta hogy gyereket vállaljuk de azért érdemes lenne tisztán látni szerintem... csak nem tudom hol kezdjem
2020. okt. 17. 11:32
 15/19 anonim ***** válasza:
46%

Ne haragudj, de nem értelek.

Ő akar gyereket, te meg nem.

El kéne fogadni, hogy ebben nem lehetséges kompromisszum, és keresnetek magatokhoz illő társat.

Mit akarsz neki magyarázni olyanról, amit te sem próbáltál?

2020. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

De mivel ismerem tudom hogy nem

Lenne alkalmas arra hogy jó apa legyen és ha megértené mit takar a gyerek vállalás nem vállalna hiszen azt is leírtam hogy ez meg változhat fiatal vagyok és csak két éve vagyunk együtt és mind a ketten együtt szeretnek megöregedni és ha meggondolom magamat nagyrészt miatta nem akarok hoppon maradni mert akkor jön rá mit jelent a gyerek vállalás...

Azt hittem ír majd valaki valami rövid történtet tapasztalatot aki már átélte..egy igazi álláspontot a kevésbé cukormázas oldalról és abban kertem segítséget hogy hogyan tálalhatnám az egészet .... mindegy lassan gyöngyszem lesz ha valaki a kérdésre válaszol és el is olvassa a kérdező álláspontját

Azért koszi :)

2020. okt. 19. 06:36
 17/19 A kérdező kommentje:
Ja és a másik fele hogy eddig csak is negatívumkent tekintett a gyerekre ... mármint ha elmentünk bevásárolni a sipákoló gyerek zavarta ha csak egy baba reklámot látott azt is leszólta hogy ő fel nem kelne az éjszaka közepén .... szóval nem is értem honnan jött ez a “ majd 8 év múlva jó lenne egy azért legyen kire hagyni”
2020. okt. 19. 06:42
 18/19 A kérdező kommentje:
Jajj amúgy attól még hogy nem “próbáltam “ nagyjából tudom mivel jár egy olyan kis kobold de eleve nem értem a próbálni szót... egy gyerek vállalást nem lehet csak úgy kipróbálni 😅 ha “megunod”nincs rajta némító gomb..vagy nem küldheted vissza hogy még sem jó kérem vissza a pénzt😅
2020. okt. 19. 06:48
 19/19 anonim ***** válasza:
43%

Írtam, hogy vegyetek kutyát!

Valami "divatos", fajtatiszta kutya a legjobb, mert ha mégsem megy a gondozása, akkor percek alatt találtok neki gondos gazdát. Mondjuk francia bulldog.

Sok szempontból olyan, mint egy kisgyerek. Este felkelt, gondozni és nevelni kell, rendszeres felügyeletet igényel, alkalmazkodni kell hozzá, stb. Nagyon gyorsan kiderül, hogy a pasidra mennyire lehet számítani.


Viszont: itt alapvetően a pasiddal van baj, és sehogy se fogsz találni jó megoldást. Pont azért, mert ő a saját elképzelése alapján akar gyereket. Tehát neki csak az élvezetes részek jutnak. Minden más a te dolgod, mert ő nem hajlandó este kelni, pelenkázni, beteg gyereket ápolni, hányást takarítani hajnal kettőkor... Úgy persze, hogy könnyűnek tűnik, ha csak megcsinálni kell!

Ha nem lesz gyerek, akkor azért fogtok szakítani, ha lesz, akkor meg azért. Vagy bevállalsz egy gyereket, akit nem akarsz, és férjezetten is neveled teljesen egyedül, senkire sem támaszkodva. Ez a pasi nem fog megváltozni, erre felesleges várnod. Csak az idődet pazarolod.

2020. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!