Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Egy évig flörtöltem egy 20 éves fiúval, akivel elég messze lakunk egymástól. Nem nagyon akartam elhinni, hogy szeretne tőlem bármit is, de aztán kiderült, hogy mégis. Amikor már beleéltem magam, közölte, hogy most más tetszik neki, és össze is jöttek. Ekkor kitettem a srácot, bár én még mindig odavoltam érte, de nem engedhettem, hogy ennyire megalázzon. Egy hónap után írt nekem, mert érdekelte, hogy mi van velem. Kiderült, hogy együtt vannak, és a lány 14 éves, ami szerintem elég furcsa. Most teljesen meg vagyok zavarodva, hogy miért írt nekem, vagy mit szeretne...
2020. okt. 16. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
A 14 éves lányt még nem lehet dugni, téged viszont igen.
2020. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát hülyítettél egy éven át egy srácot, de mikor valóban akartál tőle valamit, ő már talált mást helyetted.

Ha mással jött össze és ti sosem voltatok egy pár, akkor hogyan tudtad kitenni?


Nekem is van ilyen lány ismerősöm. Közölte, hogy nem akar kapcsolatot. Aztán az volt a baja, hogy miért írtam neki, ha van barátnőm. Talán, mert érte bárkit azonnal elhagynék...

2020. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy inkább ő hülyített engem. És nem arról van szó, hogy nem akartam kapcsolatot, hanem nem mertem elhinni, hogy ő tényleg akar tőlem valamit. És úgy értem, hogy kitettem, hogy közölte, hogy bár ő elég erősen alakulgat valaki mással mondta, hogy de "engem sem akar elveszíteni". Ekkor én megmondtam neki, hogy jobb lenne, ha nem maradnánk kapcsolatban.
2020. okt. 16. 23:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő nem hiszem, hogy bárkit elhagyna értem. Mármint elképesztően odavan a lányért.
2020. okt. 16. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kéne mondani neki, hogy akarsz tőle valamit.

Akkor is, ha ő nem.

Tudom, nehéz.

De ő megmondta, hogy akar téged?

2020. okt. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, mondta. Kb 2-3 hét volt az, amikor egy húron pendültünk, utána mondta a másik lányt.
2020. okt. 17. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor Te jössz, mondd meg neki!

Amíg úgy van, hogy részéről egyoldalú a kívánság, addig nem is értem, min csodálkozol.

2020. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme.

Lépj tovább.

2020. okt. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Egy évig flörtöltem egy 20 éves fiúval,"

Senkire nem várnék 1 évet.

2020. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!