Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartod a kapcsolatot olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartod a kapcsolatot olyan baráttal az új párod mellett, akivel többször lefeküdtél?

Figyelt kérdés
Ha te vagy az új pár, és tudsz róla : Hogyan kezeled?

2020. okt. 17. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Két régi barátnőmmel, néha beszélgetünk, találkozunk, vannak közös ismerőseink is...

Az egyikkel a feleségem többet beszél (nem kizárt hogy rólam) mint én.

DE! Semmi több, tehát nem barátság extrákkal.

2020. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam lefeküdni a barátaimmal, ergo nem.
2020. okt. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen és nálam is aludt mert már másik városba kerültünk. Tud róla a párom, nem titkoltam.
2020. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyel igen. Tud róla a férjem, de nincs titkolnivalóm, régen volt az már.
2020. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem.
2020. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem feküdtem le a barátaimmal, de van egy exem akivel hébe-hóba tartjuk a kapcsolatot. Egyrészt sose tartott sokáig és már évekkel azelőtt vége lett, mint hogy mi összejöttünk volna, másrészt sose fordult igazán komolyra, azért se erőltettük anno mert nem alakultak ki érzelmek, jobbak voltunk haverokként. A párom is ismeri, kedvelik egymást, én is ismerem a srác új barátnőjét és jól kijövünk.

A páromnak is 1-2 ilyen ismerőse, nem érzem úgy, hogy bárhogyan kezelnem kéne :D Nem érint sehogy. Amúgy szerintem egy teljesen új, izgalmas személy sokkal inkább be tud kavarni, mint egy ilyen régi szexpartner, bár én attól se tartok.

2020. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Barátokkal nem fekszem le.. egyszer egyikkel majdnem egy ittas estén,pont mindketten szakítás után voltunk, de szerencsére megálltunk. Megbeszéltük, h kár lenne elrontani a barátságot stb.

Hogy kezelem fordított esetben? Egyszerűen nem állok szóba olyan nővel, akinek vannak olyan barátai akikkel lefeküdt. Nem csípem a könnyed erkölcsű nőket :)

2020. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem vannak igazi barátaim de azok tényleg csak barátok segítenek amikor kell meg jókat szórakozunk.
2020. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, de a párom tud róla. Nem szereti, de elfogadja.
2020. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!