Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvalt nők, ti mit csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvalt nők, ti mit csináltok szabadidotokben, amikor a gyerek az apjánal van? Próbálom lefoglalni magam házimunkaval, olvasassal. De már nagyon hiányzik a társaság.

Figyelt kérdés
2020. okt. 17. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Ha férfitársaságra gondolsz, esetleg meglátogatlak. Írj, ha érdekel.
2020. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj társaságba.
2020. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani. Most költöztem Pestre. Szerinted mekkora tarsasagom van?
2020. okt. 17. 10:22
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az a Pest,sétálgass.
2020. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan a gyerekem sosincs az apjával mert apa külföldön él, de a szabad időmben edzőbe járok, fesd magad! estekre, színházba, moziba (egyedül is ha arról van szó) illetve a kolléganőkkel beülök kávézni. Jelentkezz fel társkeresőre ha a férfi társaság hiányzik, próbáld ki magad. Van egy olyan oldal, hogy miitt.hu. Ők pl programokat szerveznek szingliknek, mindig nagyon jó progik vannak minden napra. Én is tag voltam pár hónapig. Párkapcsolatom nem lett, de sok programon részt vettem, jó kis társaság alakult ki. Hajóztunk a Dunán, hétvégén túrák (amiken én sajnos a gyerkőc miatt nem tudtam részt venni)kiállításokra mentünk, bejártuk a várost különböző tematikus séták szerint.
2020. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Nem ismerem az oldalt, de megnezem. El járok én pillashoz, kormoshoz, szoliba. Ott is jólesik beszélgetni legalább 1-1orat. Egy kolléganőm van, de ő jóval idősebb, sajnos vele nem tudok eljarni.
2020. okt. 17. 10:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Egy nagy séta, kiállítás, vagy akár mozi (igen, egyedül is simán), csoportos edzés, olvasás, sorozatnézés, bevásárlás, utazás, kirándulás.

Az egyedülálló szülőket egyáltalán nem irigylem, de a néhány nap szabijukért meghatározott időközönként nagyon! :)

2020. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Biztos találok majd magamnak állandó elfoglaltságot,csak még nekem is fura ez a szabadság érzés. 8 évig egy szabadnapom nem volt 😊
2020. okt. 17. 10:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Majd belejössz. Lesz mikor kirándulni megy a gyermeked az osztállyal 3 napra. Barátjához, barátnőjéhez stb...
2020. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Te aztan fura vagy. Az egyetlen dolog, ami miatt irigylem az elvalt anyukakat, hogy neha eljarhatnak szorakozni.
2020. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!