Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm kiakadt azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kiakadt azon, hogy azt mondtam neki fizessük felesbe a nagybevásárlást?

Figyelt kérdés
Azt mondta, milyen férfi vagyok én, hogy 3 napra való ételt nem akarok kifizetni kettőnknek. Ő egyedül él már 20 éves kora óta, sokat tanult és dolgozik. Elege lett, hogy mindig egyedül kellett helyt állnia az életben és most rajtam vezette le. Nála szoktunk lenni, mert én még a szüleimmel élek. Ő 26 éves, én 24. Igazából csak egy kicsivel keresek többet nála. Velem marad így, hogy zsugori vagyok? Igazából gyönyörű és kereshetne egy gazdag vénembert is, de nem az a fajta.

2020. okt. 17. 10:22
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Viszont tényleg sokat vagyok nála és nem adok bele semmit. Őt nem támogatjak a szülei, nekem meg semmire sem kell koltenem a fizumat
2020. okt. 17. 11:03
 12/40 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ne ilyen apróságon akadj fenn...

Neked kevesebb a kiadásod, ő épp elvan csak abból amit keres.

Egyedül nem könnyű, tudom mert én is egyedül éltem, mikor össze jöttem a párommal.

Egy albérlet+rezsi elviszi egy jobb fizetésnek is a 2/3 -át.

Így pedig ha csak ennyivel is tudnám segíteni, nekem fel se merülne a felezés gondolata.

Sőt, én az aktívabb részvétel mellé mennék, ha már nem csak randizgatásról van szó, és felhoznám az össze költözést, és akkor bizony lehet felezni bőven mit.


Nálunk most nem felezünk a párommal, nem is számolgatjuk.

Amit ő keres és amit én, azt berakjuk a kis széfbe a szekrénybe.

A számlákat onnan fizetjük, ha nagy vásárlás van akkor azt is.

Ezen felül 20~30 ezer van csak nálunk általában, ha épp kell valami, vagy valamit szeretnénk.

A nagyobb kiadásokat, pedig megbeszéljük, mint egy új autó, hogy az hogyan fér bele.

(Mert hitelt nem veszünk fel, inkább 1-2 évig rakunk félre rá)

2020. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
95%
Jaa ez így másabb, ha feszt nála dekkolsz. Jah, akkor legalább a kaját illetni neked állni.
2020. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
91%

Nála vagytok, ő fizeti a rezsit és még volt arcod rászólni, hogy a kajáját is fizesse ő, vagy meg a tiedet is, ha felesbe fizetnétek és netán többet eszel mint ő... Bújj el.

+1 pártfogó a barátnődnek.

2020. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
82%
Én most mennék és vennék egy csokor vörös rózsát, és igyekeznék bocsánatot kérni, hát ha még menthető.
2020. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
A haverjaim azt mondják mások utaztatjak a nojuket én meg a tescos bevasarlason hisztizek es ne csodalkozzak, ha lecsapja majd egy igazi férfi a kezemrol. Tényleg még gyerekes vagyok
2020. okt. 17. 11:36
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ez egyértelmű kamu, ezt a kérdező lökött, értetlenkedő hozzászólásai is bizonyítják. Ha nem fogyatékos, akkor tudja, mi a baj. Én már csak annyit kérdezek: miért? Mi a célja ennek a kérdésnek?
2020. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ, ha 30 ezret költötök egy nap bevásárlásra, akkor jogosan kéred a felét. Ha csak ilyen pár ezres kategória, akkor igaza volt. Beszéljétek meg, h ki mikor mit fizet és mennyit.
2020. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
85%
Ha csóró vagy, akkor minek akarsz nőt?
2020. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy? Úgy őszintén. Ha sokat vagy nála és semmibe nem fizetsz, akkor egy bevásárlást miért nem tudsz szó nélkül kifizetni?
2020. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!