Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm kiakadt azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kiakadt azon, hogy azt mondtam neki fizessük felesbe a nagybevásárlást?

Figyelt kérdés
Azt mondta, milyen férfi vagyok én, hogy 3 napra való ételt nem akarok kifizetni kettőnknek. Ő egyedül él már 20 éves kora óta, sokat tanult és dolgozik. Elege lett, hogy mindig egyedül kellett helyt állnia az életben és most rajtam vezette le. Nála szoktunk lenni, mert én még a szüleimmel élek. Ő 26 éves, én 24. Igazából csak egy kicsivel keresek többet nála. Velem marad így, hogy zsugori vagyok? Igazából gyönyörű és kereshetne egy gazdag vénembert is, de nem az a fajta.

2020. okt. 17. 10:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
18%
Jegyezd meg egy eletre: nore nem szabad kolteni, semmit. Amelyikre nem koltesz, es veled marad, az szeret igazan. A tobbi csak a penzedert van veled...
2020. okt. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
42%
Igen, utolsonak igaza van. Nekem volt mar 4 baratnom, 3 ra sokat koltottem, mindent en fizettem. Ebbol kesobb 2 nő megcsalt egy pedig csak ugy kidobott, mint egy kutyat, mert megszuntek az erzelemi felèm. Ha azt a penzt amit ezekre a nőcskèkre koltottem, vagy 3 millio ft, abbol egy egesz jo auto kijott volna...
2020. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
32%
Az auto meg nem csal meg, nem fog hisztizni, hazudni, atverni. Es jobban oda is bujik talan mellèd (barmikor beleulhetsz) mint egy nő, nem csak erdekbol
2020. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
94%
#32 Neked nem való kapcsolat. Ennyi.
2020. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
43%
34-es. Neked mèg annyira sem
2020. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez igazán érett visszavágás volt....ja, nem.
2020. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
51%
Ő idősebb nálad, /26/ jobban illene hozzá egy harmincas fazon. Persze köztük meg sok az elvált, gyerekes, csóró. Vagy gyereket már nem akaró, mert van 2 az extől. Hozzád inkább egy aranyos kis 20 év körüli illene. Együtt kóstolgatnátok a felnőtt életet. Egyébként minden fiatal nő azt szeretné ha a pasi a tenyerén hordozná. Te tudod, hogy ér-e annyit a kapcsolat, hogy becsicskulj neki.
2020. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Becsicskuljon? Ott héderel a nőnél, többet keres, nem ad bele semmibe és becsicskulás, hogy kifizeti a kaja bevásárlást három napra, amit ráadásul valószínűleg a nő fog neki megfőzni? Basszus, ma is tanultam valamit....
2020. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező egy élősködő!
2020. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
37,nála aranyosabb nem nagyon van, amúgy is 20-nak néz ki. Ostobasa az, aki egy szám alapján ítél.
2020. okt. 24. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!