Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos vagy átlagnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos vagy átlagnál rosszabb külsejű, visszahúzódó, csendes férfiak jobban megbecsülik a barátnőjüket?

Figyelt kérdés
Jobbak komoly kapcsolatra, mint egy MINIMUM első ránézésre is vonzó, magas, nettó 300-400 felett kereső fiatal férfi? Kevesebb megcsalás, bántalmazás lenne, ha a nők szürkébb férfiakat választanának?

2020. okt. 17. 15:55
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Olvasd már el a válaszokat. :D Majd persze, azzal b.asszák nők az időt, hogy több regről különböző történeteket odaírjanak egyetlen kérdéshez, és arra verik a csiklót, hogy tömeghatást keltettek egy random anonim oldalon. Gyere már vissza a földre
2020. okt. 17. 16:35
 22/31 October15 ***** válasza:
Nem a külsőtől függ, hogy az adott ember normális-e. :D Szóval marhára nem egyértelmű, hogy jobban megbecsülik-e. :D
2020. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Bocsi, de én kikerem magamnak, hogy nyugodt lelkiismerettel hajtottam a jobb képű pasira.

😅😅 Az első randira például el sem akartam menni a parommal, mert annyira elegem volt a pasikbol, hogy a hátam közepére sem kívántam. A második randira is egy órás noszogatas után mondtam igent. Az első két hétben 10x randiztunk és SOHA nem én kezdeményeztem, ő hajtott ezerrel, gondolkodási időt sem hagyott, jött és ostromolt, amíg be nem adtam a derekamat. Most már együtt élünk amúgy. Egyébként meg kell jegyeznem, hogy nekem ő nem annyira volt a zsanerem elsőre, persze mindenki más szerint jóképű és amúgy ő egy kezén meg tudná számolni, hogy hány nője volt, ami ahhoz képest, hogy kozel 40 éves egyáltalán nem sok, sőt! Nekem jóval több pasival volt dolgom sajnos...


De egyébként ismerkedtem egyszer egy olyan pasival, aki tényleg az a tipikus alfa volt ránézésre, ő nem csak jó egzisztenciával rendelkezett, hanem konkrétan gazdag volt, gazdagabb, mint a párom és az én izlesemnek jobban meg is felelt. Olyan volt, akinek ha meglattam a képét, akkor kb az agyamat eldobtam volna... DE, mindig van egy hiba ilyenkor a sztoriban, ami hamar ki is derült : egy akkora egy hisztis, picsogo kis p*cs volt a nyafkasagaval, meg az indokolatlan onerzetevel hogy azon sem a csini pofija, sem a kockás hasa, de az 1 millás fizuja sem segített. Konkrétan hányingerem volt tőle, így inkább szépen odébb álltam az első randi előtt.

2020. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen eles ellentet az exeim kozott, hogy az egyik munkanelkuli, a masik meg milliokat keres, de teny, hogy sokkal nyugodtabb az eletem a jelenlegi parom mellett, aki “barkit megkaphatna”, mint a komplexusos, mamahoteles exem mellett, akinek egyaltalan nem volt eleg, hogy talalt egy baratnot (raadasul o nem is az a legluzerebb fajta volt, akinek en voltam az elso, szimplan nehezen ismerkedett), neki minden no kellett volna, mert az az igazi ferfi, aki barkit megkaphat... :D Na, akiknek nincs ilyen gondjuk, azok nem is ezzel akarjak novelni a sajat fszukat.
2020. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

#21


Ahol képesek emberek ugyanazt megkérdezni minden nap, szinte óránként, mindig egy picit módosítva a történetükön - ott ugyanez nem lehetséges a válaszolók között is? Dehogynem.


Egészen addig nem lehet ez - vagy ellenkezőjét - biztosan tudni, amíg ilyen szintű anonimitás van, hogy még következetesnek sem kell lennie annak akinél csak ennyi van kiírva, hogy "anonim" és pár pipa utána. Ez így nagyon sok visszaélésre adhat lehetőséget.

2020. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

"sokkal nyugodtabb az eletem a jelenlegi parom mellett, aki “barkit megkaphatna”"


Hét vicce. :D Sok szerencsét, nagyon okos, ügyes vagy!

2020. okt. 17. 16:54
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te tényleg nem érted, hogy miért lehet nyugodtabb egy olyan pasival, aki bárkit megkaphat??


Talán azért, mert ez már megtörtént, kielte magát, lenyugodott és már nem akarja a legyet is ropteben.


Te ezt valószínűleg azért nem tudod elképzelni, nert a szexuális frusztraltsag miatt egy olyan vörös köd van az agyadon, hogy csak arra tudsz gondolni, hogy végre berakhasd valakinek és minden férfit utálsz, akinek erre van lehetősége és magukat a nőket, mert neked nem teszik szét a lábukat.

2020. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... én 20 évesen összejöttem az exemmel és 7 évet töltöttünk el együtt. A végén úgy voltam vele, hogy inkább felvágom az ereimet és meghalok, csak szabaduljak már tőle.

Eléggé gátlásos és önbizalom-hiányos voltam, teljesen megszédített azzal, hogy 8 évvel idősebb, okos, magabiztos, stabil élettel. Tudtam, hogy csak 1 pár hónapos kapcsolata volt előttem, de ezt a magasságával magyarázta (nem volt 170 cm magas) és én nagyon hinni akartam neki.

1 évig minden fantasztikus volt, a többinél már csak szemet hunytam a lelki bántalmazásai felett (szerinte mindig én értettem mindent félre, túlérzékeny vagyok, paranoiás, beteges stb), majd ez átcsapott fizikaiba, mindig "véletlen". Eldurvult kicsit a szex, pár lila folt, de vegyem inkább dicséretnek, mert olyan szexi vagyok. Kiugrott a vállam, mert hátrakötözte a karomat és felfeszítette, de ez az én hibám, miért nem tudok lazítani?

Nagyon zavarta, hogy magasabb végzettségem és egy idő után jobb fizetésem lett, onnantól kezdve már hülyének állított be mindenki előtt, semmihez sem értek, kétbalkezes vagyok stb.

Persze ő mindenki előtt játszotta a szentet, aki imád engem, jótékonykodott egy állatmenhelynek, minden ismeretlennek első szóra ugrott és kb a pénzét adta. A közvetlen kollégái és a legrégebbi gyerekkori barátja finoman megérdeklődte, hogy hogyan viselem el az exemet, mert ők már akkor tudták, hogy a "jófiú" álarc alatt valami beteg van. Utána persze el lettem tiltva tőlük :)

Nettó 200 volt a fizetése, 168 cm magas, kopaszodott, abszolút nem a jóképű macsó.

A szakítás nagyon csúnya volt, megkértem 2 férfi kollégámat, hogy jöjjenek velem, mert nem bíztam benne, hogy nem-e leszek tényleg halott, ha egyedül lennék. Utána kezdődött minden felületen a zaklatás, mostanában kezdi abbahagyni, miután mindenhonnan tiltottam és egy ismeretlen helyre költöztem (a saját családom se tudja hol vagyok pontosan).

Ennyit arról, hogy minden csúnyább, alacsony férfi egy főnyeremény, csak a gonosz nők nem adnak nekik esélyt.

2020. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Köszönjük az újabb kamut. :D

Fogadni mernék, ha akár a fele is igaz, akkor a párod egész más történetet adna elő.

2020. okt. 17. 21:53
 30/31 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező, a válaszaid sok mindent elárulnak rólad, te sem a külsőd miatt nem kellesz a nőknek. A válaszaidban egyértelmű a jellemed is.

Erről ennyit, és lehet jönni a nem is ismerlek meg hasonló sallangokkal, a következtetést levontam, és egy ilyen után gondolkozzanak el a hozzád hasonlók is, miért kellene ilyen ember kapcsolatra, na ezért válogatnak a nők, valahogy szűrni kell.

2020. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!