Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? Bőv. Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Van egy srác(még általánosból ismerjük egymást, akkor nem nagyon beszéltünk, 3 évvel fölöttem járt), akivel facebook-on bökdössük egymást, aztán írtam neki egy levelet, aztán ott beszélgettünk/leveleztünk. Többször is beszélgettünk, már de mindig én írtam neki, de nem nyomultam. Elvoltunk mindig elég jól, 1x volt perverzebb beszélgetés is, amolyan érdeklődő féleség. Elkezdett flörtölni is.

Viszont. Barátnője van 9 hónapja, 1x szakítottak közbe, de újra összejöttek. Emellett flörtölt meg perverzkedett velem, amikor írtam neki, hogy barátnője van, nem?! Visszaírta, hogy igen, de beszélni lehet (ilyenekről/erről), azzal nem csal meg senkit sem.

Szerintetek bejövök neki? Vagy mi a helyzet? :/

16L (ő 18)


2010. aug. 8. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Dugni akar
2010. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Húha :P Hát szerintem tuti, hogy bejössz neki :) Hisz neked megnyílt e kényes téren. Nem hiszem, hogy egy olyan lánnyal beszélgetne ilyen témáról, aki nem jön be neki egyáltalán. De azért ez szemét dolog a barátnőjével szemben. Sajnálom, hogy ilyen barátja van. Jó ezzel tényleg nem csal meg senkit, de azért ez fura :S Meg nekem is rosszul esne ha a barátom mással flörtölne. Pontosan miről beszéltek?


18/L

2010. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazság szerint, ő mondta, hogy eléggé perverz, és nem is szégyenlős.

Nem tudom már pontosan, hogy mit írt, de egy nagyon félreérthető dolgot írt válaszként, aztán mondtam neki, hogy félreérthető, akkor aztmondta h véletlen műve, később pedig hogy meg akarta nézni, hogy mennyire vagyok perverz, és azt mondta h az vagyok nem kicsit.. mert h félre is értettem.. :D

aztán meg még beszélgettünk, valamit ki akartam szedni belőle, nem akart válaszolni, mondta hogy adjak érte valamit, kérdezgettem hogy mit, mondta hogy nem biztos hogy megadnám neki azt meg hogy nem akarnám stb. aztán a végén kijött az, hogy egy forró éjszakát szeretne... akkor is mondta h szerinte én nem akarom még (tudja h szűz vok, legalábbis volt arról is szó előtte, egy házibuli miatti beszélgetés során) aztán mondtam h de barátnője van... és mondta rá, hogy ő nem azt mondta, hogy velem akarja, csak most az esne jól neki.


Amúgy egy barátnőmtől megtudtam, hogy még általánosba járt volna velem, csak ugye akkor kicsik voltunk meg ilyenek, aztán elballagott, utána pedig volt egy korszaka, ami az alkalmi kapcsolatokról szólt. Most pedig ott van a barátnője 9 hónapja. Tehát úgymond nem volt alkalom hogy összejöjjünk.


Mellesleg bejön nekem nemkicsit a srác :$ külsőre is, meg amennyire ismerem, belsőre is.

Bár tényleg szemétség ilyet mondania barátnője háta mögött :S

2010. aug. 8. 22:06
 4/9 A kérdező kommentje:

ja igen, azt elfelejtettem írni, hogy kicsit becsiccsentettem (csak 1 feles volt, de eléggé jókedvem lett tőle) és úgy írtam neki egy levelet, amibe úgy köszöntem, hogy szia, miu miu miujság itt a cicuskád?! (van egy ilyen dal, az járt a fejembe és leírtam neki)

aztán így köszönt el: szia jóéjt puszi cicus(L)

2010. aug. 8. 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:
áll a farka :D én is akkor szoktam perverz dolgokról beszélni csajokkal :D mikor beindulok :D
2010. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Visszaírta, hogy igen, de beszélni lehet (ilyenekről/erről), azzal nem csal meg senkit sem."

Erről eszembe jutott egy ismerősöm, aki szerint azzal se csalja meg a barátnőjét, ha egész éjszaka másban jár.


A srác láthatóan flörtöl veled, de szerintem gondolj bele abba, hogy ha így flörtöl a komoly kapcsolata mellett, akkor elképzelhető, hogy veled is ez lenne majd, ha netalántán összejönnétek.

2010. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
csak kiakar használni. ne engedd neki
2010. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb fiúbarátom szokott ilyeneket írogatni...És az a vicces hogy én meg bele vagyok zúgva....De tudom hogy csak azért peverzkedik mert kangörcse van.
2010. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

de nem csak ő a "hibás" mert én is belemegyek az ilyenekbe, csak azért elgondolkoztat, hogy a barátnője mellett ilyet csinál :S

este azt mondta, hogy azért hogy elmondjon valamit, kérne valamit, rákérdeztem mit, aztmondta hogy tudja nem csinálnám meg mert szégyenlös vagyok, aztán kiderült, hogy egy erotikus képet, vagy webcamerázást akart volna. Semmi nem lett belőle, előtte mondta, hogy nem azt kéri, hogy feküdjünk le. (előtte mondta hogy azért nem csinálnám meg, mert szerinte nem vagyok bevállalós, mondtam hogy attól függ, hogy kivel és mit kellene csinálni)

2010. aug. 10. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!