Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban szellentési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban szellentési szokások okozhatnak problémát?

Figyelt kérdés

Barátnőm viccesen kérdezte hogy én sosem szoktam, mert még nem hallotta.


Mondom én olyankor ha tehetem arrébb megyek, nem szeretek ilyet csinálni az ő közvetlen közelében, mert hát nem kellemes a szaga és miért pont a páromnak kelljen ezt szagolnia.


Egyik volt barátnőm meg is sértődött kicsit, mert hogy ő régi párjával fingóversenyt is csinált, és mondta mi is csináljunk, de én meg nem akartam.


Egyébként én is viccesnek tartom ezt, de én csak filmekben, ott tudok röhögni a fingós poénokon, de részt venni nem akarok bennük a valóságban.


Barátnőm mondta, hogy előtte nyugodtan, mert ő hozzá szokott ehhez.


Ennek ellenére én nem szeretném ezt az "élményt" megosztani vele. :D



2020. okt. 17. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Közben hallgathatjátok a "Bűzvarázsló" című számot.


De amúgy fingóviadal? Ez primitív és gusztustalan. Amúgy ne egyél olyan dolgokat amik felfújnak vagy puffasztanak és nem lesz gond.

2020. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

# 1


Ez az amit én sem értek,hogy akaratlagosan hogy lehet annyit fingani, hogy fingóversenyt csináljanak?

2020. okt. 17. 23:17
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

2.


Flatulencia, vagy direkt telezabálják magukat babbal meg resztelt májjal. Csak - szándékosan miért tesz ilyet bárki is?

2020. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez normalis, hogy arrebb mesz, mondjuk en nem mennek, de versenyt sem csinalnek belole. Alapesetben nem budos a fing. Ha az, akkor el kell menni wc-re, illetve ha olyan kaja miatt budos, akkor ki kell menni masik helyisegbe. De normal esetben nem igazan van szaga.
2020. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Lepontozás, komolyan? Tényleg ott tartunk, hogy a "fingóviadal" mellett állnak ki ennyien? Meddig tart még ez a süllyedés?
2020. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
En no vagyok, ugyanigy vagyok ezzel. Kihagyom a kozonseget belole, ha lehet. Vecezesnel bejelentem, hogy oda mentem, ne jarkaljon, ennel nagyobb felhajtast nem csinalok. A fingas nem szexi.
2020. okt. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Nőd elég primitív ne haragudj

Veled semmi gond

2020. okt. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Addig oké, hogy ez egy természetes dolog és része az emésztésnek, de számomra érthetetlen, amikor párok egymás előtt szellentenek. Amikor valaki azt állítja, hogy ez az igazi bizalom és kapcsolat, én arra gondolok, hogy ez már inkább a párkapcsolat ellaposodása, mert már nem adnak magukra annyira sem, hogy a gázok eregetését ne a másik előtt csinálják. Szerintem kiábrándító. Ilyen versenyt csinálni meg egyenesen közönséges.
2020. okt. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

A másik előtt fing ás megöli a kapcsolatot, az intimitás felől. Akik finganak egymás előtt, ők inkább barátok már...

F.

2020. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

A párommal mi szoktunk egymás előtt szellenteni. Nevetünk egyet és továbblépünk rajta:D

A fingóverseny szerintem is túlzás.

2020. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!