Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy fétis kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy fétis kapcsolat alakult ki azzal a lánnyal akit utáltam?

Figyelt kérdés

Ő is utált engem. (Ez még suliban volt és sokszor bántott és piszkált is.)


Viszont most később évekkel később összefutottunk és kialakult köztünk egy lábfétises támogatói kapcsolat. Én anyagilag támogatom cserébe pedig bármit megtehetek a lábaival. Sokszor ő keress engem, viszont nem minden alkalommal támogatom, és ezt ő sem igényli, hogy minden alkalommal támogassam.



Mennyire beteg ez?


2020. okt. 18. 07:13
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
elég beteg vagy
2020. okt. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha jó nektek, akkor miért lenne probléma? A beteg az lenne, ha rá erőszakolnál valamit vagy ő rád.
2020. okt. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Azért aki erre azt mondja, hogy nem beteg... Mi a normális abban, hogy valaki fizet azért, hogy nyalogathassa a lábait egy olyan nőnek, akit utál és bántotta a gimiben? :D tudom, hogy az ő dolga, arra költi a pénzét, amire akarja, de azért gondoljatok már bele ebbe az egész szituációba. Értem, hogy liberalizmus meg minden, de ne erősítsük már meg abban, hogy ez teljesen normális, amit csinál, mert nem az. Attól még, hogy mások is csinálnak ilyet, meg attól, hogy mások durvább dolgokat művelnek, attól még az is beteg, hogy valaki képes azért fizetni, hogy a szájába vehesse a lábát egy olyannak, akivel utálják egymást. Te jó ég, mennyire abszurd már és beteg ez az egész..
2020. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már nem utáljuk egymást. Régen igen, de már nem.
2020. okt. 18. 09:34
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, te is érzed, hogy nem kóser, nem véletlenül kérdezed itt.
2020. okt. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 igen, a világ már csak ilyen. Minden ami neked nem tetszik vagy nem értesz az beteges és üldözendő. És csodálkozunk, hogy itt tart a világ...
2020. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés mindig az, hogy mi a normális? Amit a társadalom nagyrésze csinál. Szóval minden "betegnek" számít, ami eltér a normától. Kedves Kérdező ez akkor beteg, ha te annak érzed vagy a másik fél, aki ebben részt vesz. Ha felnőtt emberek vagytok és ez mindkettőtök számára élvezetes, akkor az magánügy. Teljesen egyéni, hogy ki mit gondol betegnek, például van olyan vallás, ahol tiltott a házasság előtti szexuális kapcsolat. Nekik ez a normális. Valakinek meg az azonos nemű emberek vonzók, na bumm valaki meg a szado-mazot szereti. Van aki prostituáltakhoz jár, van aki meg dominához.
2020. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%

"Mi a normális abban, hogy valaki fizet azért, hogy nyalogathassa a lábait egy olyan nőnek, akit utál és bántotta a gimiben?"


és bele sem gondol, hogy a csaj közben ugyanúgy undorodik tőle, de a pénze megoldja ezt egy fél órára.



"Értem, hogy liberalizmus meg minden"


Ennek semmi köze a liberalizmushoz. A liberalizmus nem azt mondja, hogy légy egy szánalmas perverz (igaz feltétlen megbüntetni sem akarja az ilyen hülyéket)

2020. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez totál izgató, szeritem jó dolog:).
2020. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

amúgy szex nincs? szexeljetek azt jóvan...

amúgy nem fétis kapcsolat alakult ki hanem prostitució :D

2020. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!