Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki csak divatból legyen meleg?

Figyelt kérdés
Akár pasiról, akár csajról van szó, de ez inkább a lányokra jellemző. Csak azért kérdezem, mert egyik barátnőm azt mondta, hogy "jaj, elegem van a pasikból, inkább csajjal leszek, úgyis csomóan ezt csinálják". Én meg mondtam, hogy ne legyen már divatleszbi, az olyan szánalmas. Ő meg azt mondta, hogy ez nem divat, olyan nincs, hogy valaki divatból csinálja, de ő pont ezt teszi, meg még szerintem sokan mások. Én tévedek vagy tényleg létezik ez a "jelenség"?
2010. aug. 8. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Háááááát..
2010. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét
2010. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy rakás fassz-opó meleg emós ül egymás ölében csokolózva fujj
2010. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Határozottan ki lehet jelenteni, hogy divat homárnak lenni. Aki esetleg nem megy ennyire durva vonalon, az a szinglidivatot követi. Az agymosás, az agymosás...
2010. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
perszehát, menj csak el a hajógyárira szombat este, a ratyi bitangokat imádják a nők
2010. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk erre van egy elméletem, de valószínűleg ezért megköveznek. :D


Én úgy gondolom, hogy az ember, születésekor biszexuális beállítottságú és a későbbiekben a neveltetése dönti el, hogy pszichológiailag a hetero, homo, vagy biszexuális életforma felé indulnak el.


Miután a nőkkel szemben nem olyan magasak a szexuális elvárások, az agyuk nem is pörög ezen annyit, ezért bennük nem rögzül olyan mélyen valamelyik "szélsőséges" beállítottság. Pontosan ezért nyitottabbak lehetnek mind a két nem irányába.


Szóval igen, én el tudom képzelni, hogy valaki divatból/dacból/csalódottságból megválasztja a szexuális beállítottságát, de ahhoz, hogy ez ne felszínes legyen, alapból valamennyire nyitottnak kell lenni. Ha meg csak külső, nyilvános viselkedésben követ le egyes csoportokat, az szimpla polgárpukkasztás.

2010. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!