Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttok értelmet egy 20 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttok értelmet egy 20 évvel idősebb férfinek gyereket szülni? 22L

Figyelt kérdés
22L vagyok, igen már tudnék családot alapítani és nem nem bánnám oda adni az életemet ennek a dolognak. A gyerek miatt kérdezem ha 20 lesz akkor az apja már 60x vajon el tudják a gyerekek ezt fogadni? Van olyan aki ilyenben nőtt fel? Csak boldog egészséges családot szeretnék, 20 év különbséggel a szülők között ez lehetséges?

2020. okt. 18. 15:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Biztos, hogy nem. Azt szeretnem, ha a gyerekem apja maximum 35 eves lenne, de inkabb fiatalabb. Az en apukam 25 volt, amikor szulettem, orulok neki, hogy meg mindig egy egeszseges, fitt apukam van, 30 eves felnottkent is.
2020. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%

Az egyik legjobb barátom 24 éves, az apukája pedig 72 éves. Egy másik barátom 27, az apja 66.


De relatíve sok ilyet tudok, azért ezek nem olyan iszonyú ritka dolgok, 10-ből legalább 1-2 családnál simán van ilyen.

2020. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem mondom, hogy nem lehetséges, de nagyobb az esély arra, hogy nem fo működni. 20 év nagy különbség, lényegében egy generáció. Manapság a 22 évesek általában éretlenek még, nem ismerik magukat, nem ismerik az életet, így félő, hogy néhány év múlva gondok lesznek. Főleg, ha a férfi elkezd öregedni. Egy nő a 30-as éveiben a legaktívabb, egy 50-es férfi meg már... hát nem annyira. Alaposan gondold meg!
2020. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

Ismeretségi köröm alapján nem.

Most még nem érzed, de 5~10 év és rád fog jönni, hogy még buliznál, élné, de nem lehet, mert "nagypapa" párod van, egy családod, gyereked... és még 50 se leszel mikor özveggyé válsz, aztán hátralévő 20~30 évet egyedül töltheted, mint egy macskás nő.

2020. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Kizárt. Gyerek nélkül sem.
2020. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Noren1989 ***** válasza:
92%
Én férfiként - nőnek gondolva magam - kihagynàm, csont nélkül.
2020. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld pipa tőlem, én őszintén köszönöm a véleményeteket.
2020. okt. 18. 15:16
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk sem működött apósom és a második felesége között. 15 év után teljesen elhidegültek, nem volt egy közös témájuk. Ahogy a gyerekek felnőttek az életstílusuk is egyre jobban eltávolodott egymástól a nagy korkülönbség miatt.

Ne tedd.

2020. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

Ne aggódj, mire a gyerek 20 lesz, az apja már rég kiteszi a szűrödet, jó esetben két heti látogatási jogával sem fog élni.

Használd az eszedet egy kicsit...

2020. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Az enyém volt 40 és akkor még lehet hogy jó volt,régen mikor nagyobb voltam sokszor veszekedtünk és nem érettünk egyet, kb most nyugalomban van köztünk de sok dolgot nem lehetett vele csinálni,mert mindig fáradt volt ugye a munka miatt de a kora is rá tett nagyon így most kb mondhatom hogy na rossz érzés számomra hogy édesapámmal nem tudtam sokat szórakozni el menni vele egy sima sport eseményre.

Én a helyedben jól meggondolnám ezt az egész dolgot,ezzel magadnak és a gyermekednek fogsz leginkább ártani.

2020. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!