Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól sejtem, hogy csak szórakoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy csak szórakozni akar velem?

Figyelt kérdés

Tavaly ősztől januárig egy projekten dolgoztam 3 kollégámmal, két férfivel és egy nővel. Az egyik férfi kollégám a kollégával és a kolléganővel nyitott volt és magabiztos, a közelemben viszont feszengett, távolságtartóbb. Nem gondoltam semmit a dolgok mögé, míg decemberben a két kollégám el nem szólta magát, hogy tetszem a kollégának, nyissak már felé, lassan vége a projekt időszaknak, és szétszéledünk. Meglepődtem, fel sem tűnt a dolog, bár olyan szakaszban volt az életem, hogy nem akartam kapcsolatot, végül adtam egy esélyt a dolognak, beszéltem vele, ahol elmondta, hogy valóban tetszem neki. utána apróbb flörtök voltak köztünk, januárban randira hívott.


Nem tudtam igazán hová tenni mit is akarok, de végül elmentem a randira, amin jól éreztem magam, ahogy láttam ő is, hazafelé úton már a következő alkalmat tervezte fejben, majd csókkal váltunk el. Másnap sem tudtam igazán hányadán állunk a dolgoknak, majd délután felhívott elnézést kért, azt magyarázta, hogy összezavarodott, nem tudja mit akar, azt hitte érez valamit, de mégse, ne haragudjak. Majd pár nappal később le is tiltott. Úgy voltam vele rendben így jártam, nem is kerestem őt, ő írt rám kb. 2 hete, hogy feloldotta a tiltásom, dühből tiltott le engem, de már megbánta, annyit írtam rá, hogy rendben.


Én azóta új részlegen dolgozom, ahol váratlanul 1 hete megjelent, azóta folyamatosan a társaságom keresi, mosolyogva, magabiztosan jön oda beszélgetni mintha semmi nem történt volna, pénteken a gépemen dolgoztam, vállamra tette a kezét, és kérdezgette mit csinálok, én nagyon kellemetlenül éreztem magam, igyekeztem rövidre fogni a beszélgetést..


2020. okt. 18. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy szórakozik, minden esetre fogalma sincs mit akar. Amit csinált, azért neki kellene kínosan éreznie magát, lehet, hogy a jópofizással ezt leplezi. Ne foglalkozz vele!
2020. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék vele..
2020. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy ez csak megfektetni akar, de ugyanakkor pedig érzelmileg egy 10 éves szintjén áll. Döntsd el kell-e neked ez.
2020. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szórakozik ő, csak tényleg nem tudja mit akar. Pedig ezt tudni kell egy férfinak.
2020. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi csak szórakozik.
2020. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dühből tiltott le??? Mégis mi a fenét csináltál, ami miatt dühös volt?

Nekem egy idegileg instabil személyiségnek tűnik. Jobban jársz nélküle, ez a véleményem.

2020. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ő maga sem tudja, mitől lett dühös, ma be sem jött dolgozni, így nyugtom volt. Igazatok van, nem foglalkozom vele, köszi a válaszokat :)
2020. okt. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!