Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok egyetemista pár hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok egyetemista pár hogyan bírja ki hogy sokat vannak távol egymástól?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam hogy a távolság tönkreteszi a kapcsolatokat,de viszont sok egyetemista van hogy akár több hétig se látják egymást.

Vajon ezek a kapcsolatok hogyan maradnak működőképesek?


2020. okt. 18. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
A tanulás leköti őket. Amúgy meg nem kötelező oda járni. Aki annyira szerelmetes kislány/kisfiú, az hagyja ott az egyetemet, költözzön össze a szerelmével, azt menjen a mekibe dolgozni.
2020. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig jót mosolygok ezeken a kérdéseken, lévén hogy négy és fél évnyi távkapcsolat van mögöttem. Úgy 1200 km volt közötünk. Volt, hogy csak 3 havonta láttuk egymást. Tanultam, dolgoztam, szóval nem viselt meg nagyon. Esténként mindig beszéltünk, de néha annyira fáradt voltam, hogy simán elaludtam közben. És persze, megvolt a cél, hogy ekkor és ekkor össze tudunk költözni. Ez tartotta mindkettőnkben a lelket, hogy úgy mondjam. És a tervezett időpontra tényleg siekrült is összebútoroznunk.
2020. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akik tényleg szeretik egymást, annak a távkapcsolat nem okoz problémát. Mi abba kerültünk, és a drága barátnőm 3-4 hónap után dobott is, így, a covid miatt. Legalább időben kiderült, hogy én csak egy eszköz voltam a párkapcsolathoz, neki igazából full mindegy kivel van, csak a kapcsolat legyen olyan..

Remélem az ilyeneknek sose lesz komoly kapcsolata aki ennyit nem tud kitartani a másikért.. Én ha egy évre börtönbe kerül is kitartottam volna mellette.

2020. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Úgy, hogy nem bírják ki. Sok ilyen párocska volt a koliban is nálunk. Egy kezemen meg tudom számolni, ki nem dugott félre vagy csókolt meg valaki más vagy épp nem szakított. :)
2020. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Mi egy városban laktunk/lakunk, így minden hétvégén hazajártunk, egyetemi szünetekben, vizsgaidőszakban és nyáron is együtt tudtunk lenni. A kapcsolatunk a kezdetektől ilyen, ezt szoktuk meg.
2020. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Köztünk 400 km volt, kolis is voltam, mégsem csaltuk meg egymást. Hétvégente találkoztunk félúton, szüneteket és gyakorlatokat töltöttem nála, simán megoldottuk, csomó időt töltöttünk együtt. Sokat kellett utazni.

Időközben én sokat tanultam, órákra jártam, ő rengeteget dolgozott. Persze folyamatosan kapcsolatban voltunk, kivel mi történik.

2020. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Előbb-utóbb szétmennek. Azért amíg fiatal az ember hajtja az ösztön és hát az egyetemi bulik alatt történik ez-az. Rengeteg ilyen ismerősöm volt. Főleg fiatal korban nem igazán megy a távkapcsolat.
2020. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Hagyjuk ezt a tényleg szeretik egy mást dumát, ez beállítottság kérdése ki mit bír ,tehát ha julcsika vagy pistike bírja hogy 2 hetente talállkoznak mert ők jobban szeretnek lenni egyedül azt nem jelenti ,hogy mariska és bence szintén kibírják egymás nélkül mivel ők test közelben szeretik érezni egymást!
2020. nov. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!