Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha köztem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha köztem és a barátnőm közt 6 év különbség van, az már sok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 08:30
A kérdező szavazást indított:
Nagyon sok
Sok
Elfogadható
Kevés
Nagyon kevés
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány évesek vagytok. Ha te vagy 20, ő meg 14, akkor az határozottan nagyon sok. Ha ő 20 és te 14, akkor is. Ha viszont te 26 és ő 20 (vagy fordítva), akkor teljesen rendben van már. Miután a fiatalabb fél is minimum 18 éves, onnantól kezdve akármennyit mehetünk felfelé, egyre kevésbé drasztikus a 6 év.
2020. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 28 éves vagyok. A barátnőm 22 éves.
2020. okt. 19. 08:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában véve a 28-22 egyáltalán nem probléma (bár ha feltetted a kérdést, akkor neked mégis az)


Itt inkább az szokott a gond lenni, hogy milyen életszakaszban vagytok. Ha te már évek óta dolgozol, ő meg még a bulizgatós, egyetemista korát éli, akkor okozhat probémát.


Ez sem törvényszerű, hogy bekövetkezzen, de néha az életszakaszok eltérése nagyobb gond, mint a pár év különbség

2020. okt. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ebben az életkorban már nem gond, sőt.
2020. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kin mennyire látszik az életkor .. rendszerint 6 évvel fiatalabbnak néznek engem.. tehát így már 12 évvel fiatalabbat is válaszhatok... hagyuk a társadalom által berögzôdött korhatarokat..
2020. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

28 éves voltam amikor összejöttem egy 21 éves csajjal. Az elején érződött a korkülönbség. Voltak súrlódások, de igyekeztünk mindent a megfelelő módon kezelni. Fontos az egymás iránti tisztelet.

Idővel összecsiszolódtunk. Majd' 15 év telt el azóta, hogy megismerkedtünk. Ma már a feleségem és van 2 gyerkőc is.

De ez személyiségtől függ.

2020. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22 voltam, amikor megismerkedtem az akkor 28 éves barátommal. Semmi probléma nem volt és azóta sincs ebből. Ma már a férjem. De ha te feltetted a kérdést, nyilván zavar.
2020. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Az életszakasz amit a társadalom diktál a top 10%-nak adatik meg. Kedvenceim amikor írják te még tanulsz felső képzésben ő meg már egy komoly cég dolgozoja .. aha mert a való életben csak ezek a kombinációk léteznek , akit nem erre vitt az útja az már selejt..
2020. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!