Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál, ha kiderülne, hogy a párodnak(akár férfi, akár nő) van egy gyereke, akivel nem tartja a kapcsolatot saját akaratából?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 10:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, férfi vagyok
Igen, nő vagyok
Nem, férfi vagyok
Nem, nő vagyok
Kifejtem lent
42 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, mert ez nem olyan dolog, amit eltitkolunk egymás előtt. F
2020. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Ha meg tudta csinálni, felelősséget is vállaljon érte.
2020. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Igen.

Egy, ilyet nem titkolunk el. 2 aki a saját gyerekével nem foglalkozik, az a szememben egy senki.

N

2020. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelműen igen. Az ilyet "illik" bevallani, s komoly jellemhiba ha valaki csak úgy "elengedi" a gyerekét.
2020. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Sok infót nem tudunk, de hogy a másik oldalról is nézzük, mennyivel jobb a gyereknek, ha folyton egymásnak feszülnek, a szülők mindig mikor muszáj találkozni. (Az én szüleimnél így volt, hatalmas gyűlölet és feszültség, mindkettő csalta a másikat, mikor különváltak.)

Én jobbnak láttam volna, inkább nem találkozni a másik szülővel, de daccból egyik se mondott volna le róla...

Ha hasonló az eset akkor persze, megértem ha nem akarja tartani a kapcsolatot.


A "kiderülne" részt viszont nem egészen tudom, hova tenni.

Eltitkolni ezért nem kell, max ha régóta 10~15 éve tart, elfelejti megemlíteni, nem ez az első randi témája.

2020. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ ha egy pasi akit félrevezettek és vagy közölte hogy neki nem kell a gyerek ellenben a nő megtartotta nem érdekelne hiszen közölte hogy nem akarja innentől kezdve ne erőltesse rá a nem akart gyereket a nő

Másik kérdés mennyi idő után derül ki... nem mindegy hogy pár hónapja vagy pár éve jártok... ha pár év akkor elgondolkoznék hogy még is miket titkol még előlem !

Ha pedig lelépett a család és a gyerek elől akkor zavarna hogy ekkora paraszt és dobnám

2020. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy undorito dolog.


27 éves vagyok, és apukám ugyanezt csinálta velem és a hugommal, nem is tartjuk már annyira se vele a kapcsolatot.


Volt egy 7 éves kapcsolatom aminek az miatt lett vége mert a barátom nem akart gyereket, számomra még fontos volt ez az egész.


Szoval egyértelműen, gyáva féreg.

2022. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Szakítanék

Én egyedül nevelem a kislányom,apja saját akaratából nem tartja a gyerekkel a kapcsolatot. 2 éves a gyerkőc,másfél éve nem látta,nem keresi.

A szemembe egy nulla az ilyen ember,és nem a gyt miatt. Szerencsére abszolút nem szorulok rá pénzère.

Tervezett baba volt,mindketten örültünk neki.

2022. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!