Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smárolás megrontásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smárolás megrontásnak számít?

Figyelt kérdés
Nem, nem vagyok pedo, csak érdekel,hogy csak sexuális téma számít megrontásnak,vagy attól kevesebb is.
2010. aug. 8. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A csók még nem.
2010. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem vagy pedó, csak nem tudsz várni:DD mi?:D Amúgy nem megrontás.
2010. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Megrontásnak - a teljes jogi precizitást mellőzve - csak a közösülés, ileltve fajtalankodás, valamint az erre való rábeszélés (igen, az is) számít. Fajtalankodás: anál, orál, illetve talán a közös masztit is ideveszik.
2010. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 vagyok és anno csókolóztam a húgom legjobb barátnőjével, aki akkor volt 13. Még nem vagyok dutyiban, pedig régen volt, úgyhogy szerintem nem számít annak.
2010. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pedomaci
2010. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen. bár ez függ a te korodtól, és azétől akit megrontasz.
2010. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg is dugod utána a csajt akkor igen.
2010. aug. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!