Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiuknak telleg akkor van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuknak telleg akkor van az elso magomlesuk amikor olyat almodnak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ébren voltam.
2010. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ekkora baromságot kérdezni? Idióta!
2010. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én már korábban is ráncigáltam a főnököt és egyszercsak köpött mikor már egy ideje húzogattam és egyre jobban élveztem
2010. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de lehetséges.
2010. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hogy őszintén megmondjam, szerintem ez hülyeség, én pl 13 éves vagyok és mág nem kevés sperma, jön beléőle, és legelőször magamtól húzogadtam, és akkor még csak elélveztem de nem jött semmi, majd kb 3 hónap múlva megint csináltam és jött bizony :D azóta is ....
2010. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz olyat álmodni; mikor befolyt először reggel, aznap felkiáltottam: Na már nem csak pisálásra foglak használni!
2010. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt olyan, hogy álmomban elmentem.
2010. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
milyet?:D
2010. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Én például magamnak fedeztem fel akkor, amikor még nem is tudtam a szexualitásról. Jó érzés volt játszani vele, aztán egyszer húzogattam is közben, és hirtelen nagyon jó lett, és folyott ki belőle egy kis anyag. Ugyanakkor éjszakai magömlésem mindmáig nincs. ;)


24/F

2010. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!