Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nem akarom megbántani . :/

Figyelt kérdés
van 1 pasi , akivel találkoztam,és pár napja járunk . Ő mindig mondja h szeret ,é ezt én is mondom neki , és úgy érzem h ő tényleg szeret . De én sajnos nem érzem ezt . Nem akarom nagyon megbántani, de azt hiszem szakítanom kéne vele. Hiszen rosszabb ha szerelemnél nélkül felültetem őt , minthogy megmondom neki az igazat, és hogy mással boldog legyen . Mit tegyek ? Segítsetek lécii ! :(:(
2010. aug. 8. 23:18
 1/8 A kérdező kommentje:

bocsi ..

*és hagyom hogy mással boldog legyen.

2010. aug. 8. 23:21
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha Te kamasz vagy Ő meg pasi akkor talán jól érzem hogy idősebb ..


nekem is volt 21 éves koromban 12 évvel idősebb barátom aki iránt nem éreztem semmit és kezdetben Ő sem de aztán Ő igen és én még mindig nem... furcsa volt.


aztán közöltem vele hogy a közeledése ilyen formán kinos és vagy keres egy hasonló korut akivel lehet vagy csak maradunk barátok.

és maradtunk..


szóval szerintem vallj szint! nem veszited el feltétlenül de barátok még maradhattok biztosan sokat tanulsz majd tőle az életről.

később még lehet közöttetek komolyabb kapcsolat is- persze nem ezzel kell lépre csalni ezt csak én mondom hogy barátokból gyakran lesz egy pár későbbiekben-


ha ezt igy nem érti meg akkor Ő az éretlen nem Te.

2010. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ :)
2010. aug. 8. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen.


nagyon intelligensnek tünsz igy látatlanban és fiatal létedre jól és érthetően fogalmazol ez nagyon megtetszett..


nekem ez a kapcsolatom a pasival 7 évig tartott és nagyon meghatározó lett az életemben. rengeteget tanultam tőle minden téren az életben és később lehetőség lett volna rá hogy egy pár legyünk de én akkor már másra vágytam és az utolsó évben nagyon ellaposodott a kapcsolat mert időközben "úgy" is barátok lettünk...

szerettem vártam hogy előáll és szint vall az érzelmeivel kapcsolatban aztán nem tette én meg csak vártam és beleuntam ebbe a langyos pocsolyába amivé a kapcsolat vált.

nem tette lehetővé hogy kipróbáljuk magunkat élőben hogy összeköltözhessünk -én szorgalmaztam... - de aztán már nem akartam.


hát ennyi...végül férjhez mentem egy sokkal klasszabb férfihoz aki már 2 éve a férjem és 4 éve vagyunk együtt...

2010. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
gratulálok és sok boldogságot !:)
2010. aug. 8. 23:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm nagyon kedves vagy...
2010. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs mit :)
2010. aug. 9. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

Nem tudom hogy kezdődött a kapcsolatotok, csak úgy sejtem,hogy te akkor sem voltál belé szerelmes. (elnézést , ha tévedek). Nem kell elkapkodni a dolgokat. Attól még hogy jóban vagytok tetszetek egymásnak nem kell már rögtön járni is.Én úgy gondolom, előbb barátság aztán szerelem. És ha mégsem alakulna ki szerelem, akkor sincs baj, mert lett egy barátod :) Ha pedig barátnak se jó az illető , azzal nem érdemes sokat foglalkozni. Ezt csak úgy tanácsként mondom az elkövetkezendőkre ;)

És igen, ilyenkor jobb megmondani :)

2010. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!