Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? (LENT, PLS! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? (LENT, PLS! )

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok 1 éve 1 pasiba.Egyre jobban szeretem,de ez az egész reménytelen mert lehet h megházasodik.Mindenki az mondja h felejtsem el mert úgy sincs esélyem nála,de énn nem akaro felejteni csak vele lenni és őt szeretni...:s

Máskor is volt már ilyen velem és azon nagyon könnyen túl tudtam lépni,de ezen nem,és nem is érzem azt h egyhamar el fogom felejteni...Ez jelenthet vmit?(bocsi az értelmetlen szövegért de nem tudtam máshogy megfogalmazni)

lécci csak normális választ írjatok...köszi^.^


2010. aug. 8. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát hallod teljesen belehabarodtál ebbe a fiúba. nagyon sajnálom, hogy viszonzatlan...

sajnos el kell felejtened ilyen téren. barátok lehettek egy életen át, de nem biztos, hogy valaha többek lesztek mint barátok...

sajnálom...

2010. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyi a korotok?
2010. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy viccesen fog hangzani, de ez tökre olyan helyzet, mint ami a mára már elcsépelt romantikus filmekben szokott lenni. (: Idő előtt kellene lépned és próbálni valamit. Ha látsz még esélyt a dologra, akkor minden erőddel próbáld meghódítani, ha pedig ez nem megy, akkor a menyasszonyának teremtették, és nem neked. De azért sok sikert. (: 22/f
2010. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem ezt te sem úgy írtad hogy megoldást keresel a problémádra, egyszerűen csak jól esett kiírnod magadból, de belül tudod hogy hiába kapsz akár okoskodó akár tényleg segíteni akaró válaszokat, bizony nem lesz jobb


ezt a képet ajánlom figyelmedbe:

[link]

2010. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a NORMÁLIS válaszokat:)

hát,igen,mondhatni h eléggé belehabarodtam:s

az a baj h nem nagyon van arra esély h meghodítsam:(

de az esküvő nem biztos csak 1 "távoli" terv.

2010. aug. 8. 23:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem akkarásnak nyögés a vége, ha ő mást választott te akkár meg is szakadhatsz tök feleslegesen. Évekig reménytelenül szendvedni megfosztani magad egy csomó jó élménytől felesleges.
2010. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valóban az lenne a legjobb,ha elfelejtenéd. Hiába,hogy távoli terv az esküvő,de terv! Ezek szerint szeretik egymást. Sajnálom,de itt nem nagyon van mit tenni. Sok sikert a továbbiakban! És fel a fejjel,idővel találsz olyat,akit te is szeretsz és ő is viszont szeret téged! :)
2010. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szopkodd le a makkját.
2010. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sok komoly válasz után "szopkodd le a makkját" XDDD hát ez odaüt xDDD, najó de azért írok valami normálisat is: ha az esküvő csak egy távoli terv, még ezerszer szakítani fog a mostani bnőjével és neked akkor kell lépned, amúgy a kapcsolatok 68%-a az esküvő túl hamar kezdődő eltervezése miatt megy tönkre... és tudod, a remény hal meg utoljára ;) hajrá
2010. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.garutálok annak a válaszolónak aki azt az 1 gyönyörű mondatot írta :/

hát...lehet h igazatok van h elkéne felejtem,de abba is igazatok van h a remény hal meg utoljára...azért köszi a válaszokat is és azt is h nem ilyen sze*ét válaszokat írtok!:)

2010. aug. 12. 12:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!