Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborodtam fel (csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan háborodtam fel (csak magamban), hogy valaki telefonon közli velem (mert messze lakik) azt, hogy szívesen feleségül venne? Vagy csak én reagálom túl szerintetek? 21/l

Figyelt kérdés

10+ év korkülönbség...


Élőben 2szer találkoztunk, mielőtt ezzel megkeresett.

Keresztények véleményére vagyok kíváncsi. Illetve józan gondolkodású emberekére...



2020. okt. 20. 17:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt tulsagosan komoly a dolog ilyen hatterrel.
2020. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én keresztény vagyok, de nem teljesen értem miért tényező ez ebben az esetben, hiszen abszurd úgy ahogy van. És ijesztő is.
2020. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném komolyan ezt az "ajánlatot", ezáltal nem is háborodnék fel.
2020. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem háborított volna fel, inkább nevettem volna egy jót ezen az ajánlaton.
2020. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem háborodnék fel ezen, hanem komolyan sem venném. Mondjuk nem vagyok keresztény.
2020. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A felháborodás azt engedi feltételezni, hogy te ezt a kapcsolatot komolyan gondoltad 2 találkozás után...
2020. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!