Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengedett-e az egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedett-e az egy párkapcsolatban, hogy a férfi közösségi portálokon extra csinos és nagykeblű nőket bejelöl akiket nem is ismer?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális ember miért tenne ilyet?
2010. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem örülnék...
2010. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a barátom 18éves

tudom a jelszavát, nincs titkunk egymás előtt.

és ma megnéztem kikre vár, na és volt ott egy-két feltünő hölgyemény, akiket töröltem.:s Lehet rosszul tettem de ez nem tetszett nekem, és nem is veszi észre majd.

2010. aug. 9. 00:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem ismeri őket?
2010. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk van "híresség" is!De biztos nem ismeri.
2010. aug. 9. 00:34
 6/9 anonim ***** válasza:

nehogy már egy híres emberre legyél féltékeny... -.-


vagy úgy gondolod, hogy híre ment?:D akkor lehetsz :P

2010. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a virtuális világ megmérgezi a párkapcsolatokat is

szerintem töröld a pasidat is meg magadat is az összes közösségi portálról (hozzáteszem én még egy barátnőmnek sem adtam meg semmiféle jelszavam)

2010. aug. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem te olyan lehetsz mint a barátnőm, az én barátnőm már arra is féltékeny ha MMORPG-ben klán társsal aki tényleg csaj beszélgetek TeamSpeak-en :D tisztára ki szokott borítani, szóval szerintem ezt beszéljétek meg h ez neked nem tetszik vagy magyarázza meg vagy fogadd el, de igaz amit az előttem szóló írt, hogy az internet mérgez.
2010. aug. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

a "hírességet" nem töröltem arra nem vagyok féltékeny.

Hozzáteszem a többire sem vagyok az, mert én is nézek ki úgy mint azok.Csak fordítva neki sem esne jól ha izmos pasikat jelölgetnék.

2010. aug. 9. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!