Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat fingik a baratnom es ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat fingik a baratnom es ez engem mar kisse zavar, mit tudnek tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Kozel egy eve vagyunk kb. egyutt, negy honapja egyutt is elunk, 21 eves mult nemreg, viszont a baratnomnek ez a szokasa nagyon zavar es hiaba mondom neki mindig csak nevet rajta. Kezdetben meg kakioni se mert menni, ha kellett neki mindig elkuldott boltba vagy ki a teraszra, de olyan is volt mint kesobb bevallotta hogy ezert hazament, most meg mar annyira elkenyelmesedett hogy ahol eri ott konkretan befingik... Eleg lelombozo, hogy pl. all a konyhaban es fozes kozben bedurrogtat... Pedig regebben tenyleg szegyelt minden ilyesmit.


Talan az lehetett a fordulopont mikor egy hazibuliban rajott a kakilas es engem allitott a nem zarhato ajto ele hogy nehogy benyisson ra valaki. Utana kezdtem el eszrevenni hogy mar orrhon sem kuld el meg a pukit se szegyelli annyira mint regebben. Most meg mar tenyleg gatlas nelkuk ahol rajon ott elengedi, nem zavartatja magat. Tulelem persze, csak kicsit zavar hogy nincs benne ennyi jol neveltseg hogy direkt ne fingjon az orrom ala. Tudom vannak akik ezt elvezik, en nem ilyen vagyok...



2020. okt. 21. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szólj neki,hogy ne az orrod alá csinálja
2020. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Jobbnál jobb kérdések, csak a főnök rá ne jöjjön, hogy munka közben min röhögök ennyit.
2020. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
El kellene neki mondani, hogy szerinted ez nem vicces. Nyilván természetes dolog, de ha teheti, akkor menjen egy kicsit odébb elintézni.
2020. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Girlll3 ***** válasza:
53%
De ha együtt éltek, miért zavar? Jó, főzés közben tényleg undi, de most vonuljon el állandóan. Otthon elengedem magam én is.
2020. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Hiába na egy kapcsolat alfarja és omegája hogy ne állj bélszéllel szemben :D

S.ggszó mint száz, nem volt gyerekszobája, jelezd neki hogy szerinted nem vicces. Az okés, hogy egy kapcsolatban jobban elengedi magát az ember, de pl. a családom orra alá sem durrantom el a többszólamost kis kulturáltság ugyebár...

2020. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

Nem éreznéd jó revansnak az anális szexet?


Utána te is megtanulnád szeretni és tisztelni drága kedvesed végbélnyílását, és talán téged sem zavarna az ilyenfajta viselkedése. Izmosabb durrantásai pavlovi reflexként idézhetnék fel benned a legutóbbi együttlét emlékét, és az aznap esti, újabb együttlét reményét: mindezt annak tudatában, hogy az aktus során ánuszrózsájának kiváló kvalitásait, az abban szunnyadó potenciális energiát már nem a bélgázai szónikus emissziójára, hanem kizárólag a hímvessződ kompressziójára fogja tudni fordítani.


(Úgy is mondhatnám, hogy amilyen elégedett, kaján mosollyal szabadul meg barátnőd a fingjától, ugyanolyan kaján mosollyal fogsz te is megszabadulni a spermádtól és mindkét örömforrás ugyanazon popsilyukhoz kapcsolódik. Nincsen rózsa tövis nélkül. Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Amilyen az input, olyan az output.)

2020. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Én mondjuk nem tudnék elviselni egy olyan párt, aki mellől ÁLLANDÓAN ki kell szaladoznom a saját otthonomban. Persze, nem kell az orra alá, de ha mindketten a konyhában vagyunk, ráadásul még főzök is, akkor menjen ki ő, ha akar.

Ha viszont téged zavar, akkor komolyan beszélj vele, ha nevet is mondd meg neki, hogy téged visszataszít ez és undorítónak találod.

2020. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Én is nő vagyok, együtt élek a párommal, de alap h fingunk és böfögünk egymás előtt. Nehogy már otthon ne lehessen. Ja és versenyezni is szoktunk, ki tud nagyobbat 🙂Bár nem valószínű hogy utolérem valaha is, de azért igyekszem
2020. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Addig jó amíg tud fingani, mert ha nem, akkor bélelzáródása van. De jó, hogy nincs pasim, lazán finghatok, amikor csak jól esik.
2020. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt idegesítem a pasimat, hogy esténként sokszor telefingom a szobát. Úgy kell neki!
2020. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!